PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774739}
6,6 7 134
oceny
6,6 10 1 7134
Kodachrome
powrót do forum filmu Kodachrome

Umierający fotograf i skłócony z nim syn zarządzający firmą muzyczną razem udają się na wyprawę do ostatniego zakładu, który wciąż wywołuje klisze Kodachrome.

ocenił(a) film na 5
anro

Poza tym, że on nie zarządza tą firmą ;)

anro

A ja daję like'a za ten niewyszukany, iście lakoniczny opis, serwowany zresztą przez dystrybutora, z bardzo prostego względu: bo lepsze takie jednozdaniowe wprowadzenie niż żadne. I oczywiście, po obejrzeniu filmu wiadomo od razu, że można w ciągu pięciu minut przygotować 25 lepszych opisów - ale, niestety, można też z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że żaden z nich (czy to dobry, czy zły, czy z błędami) nie ukaże się w dziale "Opis" na FW nawet za 3 lata. Bo weryfikacja (merytoryczna i gramatyczna) w tym serwisie to coraz większy dramat. Materiały czekają po 7 lat! No szkoda....

ocenił(a) film na 6
trajektoria

Siedem lat to trochę przesada, ale z moich doświadczeń wynika, że okres 7-8 miesięcy to zazwyczaj minimum!
Najczęściej jest to od roku do kilkunastu miesięcy, moje najstarsze i rekordowe kontry czekały po dwa lata i trzy miesiące, miałem takich ze 2-3, lecz żadna nie doszła dalej! Oni chyba jakoś monitorują takie starocie i nie pozwalają nawet na ustanowienie takiego swoistego rekordu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones