Odtwórz Zwiastun nr 1 2:18
Film

2017 1 godz. 45 min.
6,7 3 705
ocen
6,7 10 1 3705
1 418
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"774739","linkUrl":"/film/Kodachrome-2017-774739","alt":"Kodachrome","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/47/39/774739/7838013.2.jpg"}
Umierający fotograf i skłócony z nim syn zarządzający firmą muzyczną razem udają się na wyprawę do ostatniego zakładu, który wciąż wywołuje klisze Kodachrome.
Kodachrome
Zwiastun nr 1 2:18
Kodachrome - Zwiastun Nr 1 Kodachrome - Zwiastun Nr 1
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu.
Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
studio
21 Laps Entertainment / Gotham Group / Motion Picture Capital / Więcej...
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Toronto (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Obejrzałem. Warto.

  ryssiook ocenił(a) film na

  Dla Eda Harrisa. Dramat, kino jakie lubię.

 • Ależ film!

  mateos8

  Rewelacja absolutna. Nie wiem co sie dzieje ze światem,co sie dzieje ze światem kina,ze światem w ogole,że takie filmy przechodzą bez echa. Nie ma latania w powietrzu superbohaterow? Nie ma gołych cyckow? Strzelanek? Posicigow? NIe wiem.. Cudowne,refleksyjne,dramtyczne kino drogi z nutą humoru w tle.. ... więcej

 • Można poowiedzieć że w swojej kategorii

  mitrus80 ocenił(a) film na

  ten film jest wykonany wzorcowo, cała trójka bohaterów pasuje tu jak ulał, wszystko było tak poprowadzone jakbym sobie tego życzył. W sumie to unikałem przez jakiś czas tego filmu żeby się nie rozczarować, ale okazuje się że były to niepotrzebne obawy. Moje klimaty, dobry film.

 • Opis

  anro

  Umierający fotograf i skłócony z nim syn zarządzający firmą muzyczną razem udają się na wyprawę do ostatniego zakładu, który wciąż wywołuje klisze Kodachrome.

 • co jeszcze

  sayvol ocenił(a) film na

  Ludzie ten film każdy szanujący się wielbiciel fotografii powinien obejrzeć, to oczywiste. Ja was tylko proszę, napiszcie jaki film w tym temacie powinienem również obejrzeć.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.