Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:45

Zobacz Koko smoko 2: Przygoda w dżungli zwiastun

Film

Der kleine Drache Kokosnuss - Auf in den Dschungel!

2018 1 godz. 20 min.
5,5 23
oceny
5,5 10 23
8
chce zobaczyć
{"id":"836686","linkUrl":"/film/Koko+smoko+2%3A+Przygoda+w+d%C5%BCungli-2018-836686","alt":"Koko smoko 2: Przygoda w dżungli","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/86/836686/7893594.2.jpg"}
To mają być najlepsze wakacje pod słońcem. Mały smok Kokos wraz ze swoimi przyjaciółmi Oskarem i Matyldą pod opieką... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Koko smoko 2: Przygoda w dżungli
Koko smoko 2: Przygoda w dżungli (2018) Zwiastun nr 1 (polski) 1:45
Koko smoko 2: Przygoda w dżungli | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2018 | Film To mają być najlepsze wakacje pod słońcem. Mały smok Kokos wraz ze swoimi przyjaciółmi Oskarem i Matyldą pod opieką dorosłych wyruszają na wyprawę do dżungli. Niespodziewana awaria statku, którym płyną, to dopiero początek czyhających na nich kłopotów. Czy uda się im przekonać do siebie chłodno nastawione do ognistych kuzynów smoki wodne? I czy razem poradzą sobie z inwazją niebezpiecznych mięsożernych roślin? Kokos nie raz już udowodnił, że mimo mikrego wzrostu jest smokiem, który potrafi wyjść obronną ręką z największych tarapatów.
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

To mają być najlepsze wakacje pod słońcem. Mały smok Kokos wraz ze swoimi przyjaciółmi Oskarem i Matyldą pod opieką dorosłych wyruszają na wyprawę do dżungli. Niespodziewana awaria statku, którym płyną, to dopiero początek czyhających na nich kłopotów. Czy uda się im przekonać do siebie chłodno nastawione do ognistych kuzynów smoki wodne?To mają być najlepsze wakacje pod słońcem. Mały smok Kokos wraz ze swoimi przyjaciółmi Oskarem i Matyldą pod opieką dorosłych wyruszają na wyprawę do dżungli. Niespodziewana awaria statku, którym płyną, to dopiero początek czyhających na nich kłopotów. Czy uda się im przekonać do siebie chłodno nastawione do ognistych kuzynów smoki wodne? I czy razem poradzą sobie z inwazją niebezpiecznych mięsożernych roślin? Kokos nie raz już udowodnił, że mimo mikrego wzrostu jest smokiem, który potrafi wyjść obronną ręką z największych tarapatów.

studio
Caligari Film- und Fernsehproduktions
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Der kleine Drache Kokosnuss - Auf in den Dschungel!
inne tytuły
Koko smoko 2: Przygoda w dżungli Polska
Więcej...

forum filmu Koko smoko 2: Przygoda w dżungli

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum