PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608201}

Kolejny szczęśliwy dzień

Another Happy Day
6,7 3 736
ocen
6,7 10 1 3736
Kolejny szczęśliwy dzień
powrót do forum filmu Kolejny szczęśliwy dzień

rewelacja

ocenił(a) film na 10

Trudny temat, więc nie każdy to łapie... Przede wszystkim rewelacyjna gra aktorska, życie
codzienne i rodzinne pokazane bez ściemy (na którym filmie aktorzy korzystają z toalety jak
normalni ludzie). Wszystko jest totalnie prawdziwe. Najbardziej porusza mnie zestawienie
charakterów, problemów i cierpień... I muzyka- cudowna, uwielbiam ją!

ocenił(a) film na 8
Ninkun

zgadzam sie

ocenił(a) film na 7
Ninkun

Jeżeli chodzi o te toalety, to w coraz więcej filmach pokazywane są te sceny, a w większości przypadków zawsze są to kobiety. Dziś oglądałem film "Hamel". tutaj kobieta podniosła poprzeczkę i sikała na stojąco. Co do samego folmu, podszedłem do niego z dystansem, ale miło się zaskoczyłem. Niby nudny, ale jakoś wciąga. Tak z innej beczki, teraz na wszystko jest choroba czy fobia. Czy to chrapanie czy lęk przed szkołą jest wytłumaczenie. Jak to mówił radziecki prokurator generalny A. Wyszyński "DAJCIE MI CZŁOWIEKA, A JA JUŻ ZNAJDĘ NA NIEGO PARAGRAF". Mała zamiana i znajdzie się choroba na każdego człowieka.

ocenił(a) film na 10
Ninkun

Piosenka na samym końcu filmu... powalająca ;) Ciekawe ujęcie tematu, relacje rodzinne jak w prawdziwym życiu, bez upiększania i lania wody, bardzo przekonujące. Aktorzy pokazali wyższą szkołę jazdy, jeśli chodzi o umiejętność kreowania postaci. Kto o kazał się najlepszy ? Na pewno Ezra Miller i Ellen Barkin ;)

ocenił(a) film na 10
MF13

"Kto okazał się najlepszy ?" Wybaczcie pomyłkę ;D

ocenił(a) film na 1
Ninkun

nudny temat raczej...

Ninkun

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu. Absolutnie się z Tobą zgadzam. Film rzeczywiście ma w sobie dużo prawdziwości i szczerości. Opowiada o życiu i problemach bez ściemy. Takie życiowe, wartościowe kino. Poza tym wspaniała gra aktorska. Wyróżnić tutaj trzeba młodego aktora jakim jest Ezra Miller. Świetnie nadaje się on do takich ról. Potwierdził to w "Musimy porozmawiać o Kevinie" No i muzyka Olafura Arnaldsa ;) Piękne tło do całości.

ocenił(a) film na 9
Raein

Tak - Ezra Miller to wielki talent. Mysle, ze za pare lat bedzie rzadzil w branzy.

ocenił(a) film na 6
Ninkun

"Trudny temat, więc nie każdy to łapie..."

A co tam było takiego trudnego?

s_f

Przykład "Lynn" - którą mąż bił i wyrzucił z domu razem z ich córką (Alice) jednocześnie zakazał spotykania się z ich synem (pan młody). Natomiast jej rodzina obwinia ja za tą sytuację (przynajmniej jej nie wspiera). Alice nie radząc sobie z tym (rozstaniem rodziców) okalecza się. Drugi syn "Lynn" jest narkomanem.....itp Każdy ma jakiś problem w tym filmie...

ocenił(a) film na 6
Michalek684

Aha, o taką trudność chodziło. Ja zrozumiałem że Ninkun miał na myśli jakieś niepojęte dla ogółu skomplikowane drugie dno, które dostrzegają tylko wybrani.

Natomiast to co opisałeś było jasno i wyraźnie przedstawione w filmie.
Można mieć tylko wątpliwości, czy Lynn faktycznie jest ofiarą, czy może jednak przyczyną tego wszystkiego.

użytkownik usunięty
s_f

Ja osobiście uważam, że to Paul sprawił, że Lynn była jaka była przy okazji niszcząc też Alice, a dzieci Lynn z kolejnego małżeństwa to była jedynie równia pochyła.

Ninkun

dziwi mnie, że ten film ma taką niską ocenę (6,8). szkoda

ocenił(a) film na 9
Ninkun

tak, rewelacyjny! najbardzej mnie martwi ze ta wesola rodzinka tak bardzo przypomina mi moja...

ocenił(a) film na 7
black_rose_12

i moją...

użytkownik usunięty
Ninkun

Ja mam pytanie z innej beczki, nie oczekuję po tym filmie typowo czarnej komedii, aczkolwiek jestem ciekawy ile w tym filmie faktycznie jej jest, oprócz przemyśleń i wniosków rzeczywiście idzie się "pośmiać"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones