PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598628}

Kolekcjoner

The Collection
5,4 21 293
oceny
5,4 10 1 21293
3,0 4
oceny krytyków
Kolekcjoner
powrót do forum filmu Kolekcjoner

Czemu ten zajebisty horror ma tak słabą ocenę? Mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 7
malinkaa88

Też się dziwie ;)

malinkaa88

Kogo obchodzi, że tobie się podobał.
To jest cholerana średnia ocen ludzi o wielu różnych gustach...
Rozumiem, że można nie uważać na matematyce, ale, żeby nie wiedzieć jak to działa to już lekka przesada.

DeGreZet

wyrażam swoje zdanie ok?

malinkaa88

"Mi się bardzo podobał."
W tej części to może tak, ale przed tym narzekasz na gust innych, oczekując, że skoro tobie się podobał to wszystkim powinien...
"Czemu ten zajebisty horror ma tak słabą ocenę?"

DeGreZet

Po prostu się dziwie czemu ma taką ocenę.

malinkaa88

Ponieważ nie jest zajebisty, a Twoje lubienie nie ma nic do rzeczy.

marcin261287

Dla mnie jest i to jest moje zdanie

malinkaa88

Skomentuje to milczeniem.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

A ty nie masz gustu marcin261287

użytkownik usunięty
malinkaa88

Jeśli ten film tak ci się podobał, że aż uważasz że ta ocena jest zaniżona, to tylko dowodzi jak chora jesteś. Mam nadzieje że się kiedyś spotkamy, to spróbuje cię wyleczyć.

To, że uwielbiam ten horror ma znaczyć, że jestem chora? aha lol. Rozumiem w tych czasach ludzie nie umieją docenić dobrego horroru.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mi się podoba ten film jako horror. Właśnie horrory takie powinny być, czyli krwiste i dające do myślenia. A ten film właśnie taki był. Kogo tu obraziłam hm? I kto tu jest chory psychicznie :) Hah czekam.

użytkownik usunięty
malinkaa88

Nie wiedziałem, że można być aż tak głupim. Nie wiesz do kogo piszesz, a go tak traktujesz? Do zobaczenia.

widzę dziecko że nie masz już co pisać :) pozdrawiam środkowym palcem!

użytkownik usunięty
malinkaa88

Do zobaczenia. Już się nie mogę doczekać

ocenił(a) film na 10

masz za słaba psychike na ten film obejrzyj snuff 102

Trzeba być chorym psychicznie, żeby twierdzić, że ktoś komu się krwawy horror podoba jest chory na umyśle...

ocenił(a) film na 10

wolisz klatwe i the ring nie ? bo innym sie podoba bo to popularne hahah

użytkownik usunięty
horrorlady

Żal mi cię... Naprawdę...

ocenił(a) film na 10

spieprzaj dziecko, jak nie masz wystarczajaco silnych nerwów to włacz sobie kreskówke a nie kur**** krytykujesz wszytsko i wszystkich

użytkownik usunięty
horrorlady

Kolejna, która myśli że może napisać każde sqrwysyństwo, bo internet gwarantuje anonimowość. Jesteś za głupia nawet na to, żeby zobaczyć, że to ty się przypierdalasz do innych i ich krytykujesz.
I żeby było jasne, ja nie łamię prawa, ale nie mogę odpowiadać np. za jakiegoś socjopatę.

ocenił(a) film na 10

zmien dilera niedorobiony sczczeniaku bo sam nie wiesz o co ci chodzi smieszny jestes

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

hahah

malinkaa88

Mnie się tak nie podobał. Zawiodłam się. Pierwsza część była naprawdę dobra, a to akurat było baaardzo przeciętne. Chyba zbyt wiele oczekiwałam. Każdy ma swoją opinię, to się nazywają gusta. Zrozum, że nie wszystkim się coś takiego podoba. Najwidoczniej większość go nie polubiła i wcale się nie dziwię.

littleuglymonster

co było w niej niby takiego złego?

malinkaa88

U mnie nie wywołał żadnych emocji. W pierwszej części jeszcze się coś odczuwało. Pomysł może i dobry, ale wykonanie dla mnie było bardzo słabe. Zwyczajnie odczułam, że straciłam swój czas. Gdzie te pułapki jak w pierwszej części? Nie tego się spodziewałam po tym filmie.

littleuglymonster

Moim zdaniem ciągle się coś działo w tym filmie. Tyle mam do powiedzenia.

malinkaa88

Dlatego napisałam, że każdy widzi to inaczej. Ja nie widziałam w tym nic niezwykłego, często się przyłapywałam na myśleniu: "No kiedy to się skończy?". Niektórym się spodobał, innym nie. To, że Ty jesteś nim zachwycona (bo dla Ciebie tak powinien wyglądać horror) nie oznacza, że jest genialny (czy słaby) a inni to patentowane głąby, które nie widzą geniuszu tego filmu. Tak jak wcześniej napisałam, 1 była ok, ale 2 do mnie nie przemówiła. Trzeba rozumieć, że ludzie są różni.

littleuglymonster

Nie no oczywiście sto razy lepszy jest "sinister" w którym się nic nie dzieje a ludzie srają w gacie gdy oglądają ten film. Ja właśnie myślałam "no kiedy to się skończy?" podczas oglądania Sinistera.

malinkaa88

No i właśnie mi o to chodzi. Każdemu podoba się coś innego. Musisz po prostu to zaakceptować. Dla mnie "Sinister" był lepszy a dla Ciebie "Kolekcjoner". Rzecz gustu.

malinkaa88

Za bardzo się spinasz, że ludzie nie podzielają Twojej opinii. Warto wyluzować. ;)

littleuglymonster

ludzie się nie znają i tyle w temacie.

malinkaa88

Tak, za to dziewczyna słuchająca Selenki Gomez się zna? Zaraz pęknę ze śmiechu. Sama mogłabym napisać, że słuchasz szajsu zamiast muzyki (uznając, że ja mam rację - tak, jak ty to robisz). Teksty Selenki są tak denne, że się aż można załamać (nie wspominając o tym fałszowaniu). Jak widać nie da się poprowadzić kulturalnie rozmowy. Zawsze się trafi ktoś kto pozjadał wszystkie rozumy. Jego punkt widzenia jest jedynym właściwym, reszta się nie zna. No bo jak to ktoś mógłby uznać mój cudowny horror za porażkę? Te osoby nie mają mózgu, więc przejrzę ich profil (samemu nic na swoim nie ujawniając - strach?) i zacznę pisać, że lubią beznadziejne rzeczy. To, że ktoś ma inne gusta mnie nie obchodzi, to JA mam RACJĘ!!! A kto ma w ogóle prawo się mi sprzeciwiać? Podenerwuję więc tych ludzi, bo to taka frajda. Zacznę ich nazywać przygłupami w łagodniejszy sposób. Właśnie to widzę patrząc na twój komentarz.
A więc napiszę, że przy oglądaniu Kolekcjonera 2 miałam ochotę dać nawet i niższą ocenę, ale się zlitowałam. Powiedziałam sobie: "Czemu musisz być zawsze taka bezlitosna?". Jestem naprawdę zbyt miła. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malinkaa88

Mam prawo oceniać to, co obejrzałam. Fanka takiej "piosenkareczki" nie będzie mi niczego zabraniać. Może skupmy się na tym, jakiej żałosnej "muzyki" słuchasz? ;) Nie warto nawet cytować beznadziejnych tekstów, bo jest ich zbyt dużo. Wątpię by człowiek z tak beznadziejnym gustem co to muzyki miał lepszy w sprawie filmów. Czyżby dlatego nie można takich informacji uzyskać na twoim profilu? Ja w przeciwieństwie do ciebie nie będę tak chamsko cię 'wyzywać'. To poniżej mojego poziomu. ;) Musisz się jeszcze wiele nauczyć. To jest komentarz trochę w twoim stylu (nieuszanowanie czyiś preferencji), jednak w o wiele milszym tonie bez niepotrzebnych przezwisk. ^^
Najlepiej już zakończyć tę konwersację. Szkoda mojego czasu.
Wracaj do krainy bajek, w której możesz sobie ubzdurać, że jesteś genialna i tylko twoje słowo się liczy. ;)

littleuglymonster

Dziewczynko jakby mi się chciało to bym z tobą dyskutowała, ale szkoda mojego cennego czasu..ciekawe jakiego ty gówna słuchasz..sądząc po tym jakie filmy oglądasz pewnie disco polo. Pozdrawiam środkowym palcem.

malinkaa88

Właśnie widać twoją dojrzałość. Skoro za żenadę uznaję Selenę to nie uważasz, że disco polo jest dla mnie jeszcze większym dnem? Oj, czasami by się przydało pomyśleć. Powodzenia w dorastaniu, bo przed tobą jeszcze dłuuuuga droga. ;) Pozdrawiam, ale nie środkowym palcem. Jak już wcześniej wspominałam to poniżej mojego poziomu.

littleuglymonster

Już nie rób z siebie takiej dorosłej..

malinkaa88

Za to ty nie rób z siebie takiej niedojrzałej. Kto się tak zachowuje? Może zabrzmię teraz jak przedszkolanka, ale ci napiszę, że powinnaś przemyśleć swoje zachowanie. Zaczęłam ci odpowiadać (po komentarzu: "Ludzie się nie znają i tyle w temacie") twoim sposobem. Przyznaj, było miło? Obrażanie twojej idolki widocznie cię zabolało (można to wnioskować po późniejszych wulgaryzmach). A więc się spytam. Czy warto obrażać innych? Ich gust? Czy jest w tym jakiś sens? Każdy jest inny i to normalne, że nie wszyscy lubimy to co reszta. Ja przykładowo nie lubię muzyki Gomez. Każdy uważa swoje upodobania za najlepsze, ale spora ilość tych ludzi szanuje zdanie innych. Trochę to nie było w moim guście, że cisnęłam na Selenę, bo naprawdę próbuję zrozumieć innych. Sama jako osoba nie musi być taka zła, przeznacza sporo pieniędzy na cele charytatywne i jak się nie mylę to jest ambasadorem UNICEF. To nie mój gust muzyczny, jednakże jak ludzie coś słuchają to niech słuchają (to nie moja sprawa). Chciałam po prostu żebyś zrozumiała jak może się czuć osoba, którą obrażasz (jak również gdy ciśniesz na ich chociażby ulubione filmy). Miałam nadzieję, że coś z tego wyniesiesz, ale jak widać nic to nie dało.

littleuglymonster

Tyle już hejtów na nią czytałam, więc już się do tego przyzwyczaiłam. Cóż ja jestem zupełnie inną osobą niż Ty.

ocenił(a) film na 10
malinkaa88

też tak sądze , trzyma w napięciu do końca

ocenił(a) film na 10
malinkaa88

To najlepszy horror !!! ludzie nie mają dobrego gustu wolą jakiś syf co jest popularny tok myślania mają jak innym się podoba to mi też musi haha KOLEKCJONER JEST NIEDOCENIANY A ZAJEBISTY

ocenił(a) film na 9
horrorlady

Horror fajny.A ocenę zaniża zacofana gimbaza z podstawówką na czele.

ocenił(a) film na 3
malinkaa88

Film jest po prostu słaby. Na horrorze człowiek powinien się bać, a mnie jedynie rozśmieszył. Festiwal krwi i flaków nie przeraża, a jedynie jest żenujący.

GlupiecNaWzgorz

Ten film trzyma w napięciu. I masz rację horror powinien straszyć. I w tym filmie było straszne jak ten psychopata ludzi traktował.

ocenił(a) film na 1
malinkaa88

Też się zastanawiam nad oceną...





Powinno być 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones