Komórka

Cellular

2004 1 godz. 34 min.
6,8 52 156
ocen
6,8 10 1 52156
7 321
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}

Jessica Martin zostaje porwana i wywieziona do nieznanego sobie miejsca. Cudem udaje jej się wykonać telefon do przypadkowego mężczyzny Ryan'a. Odbiera on komórkę, i po upewnieniu się, że to, co nieznana mu kobieta mówi przez telefon, jest prawdą, postanawia jej pomóc. Niestety, zostaje on wciągnięty w historię, z którą nie ma nic wspólnego.

rzastina
opis użytkownika

Kiedy Ryan odebrał telefon, nie przypuszczał, jak wiele może zdarzyć się jednego dnia. W słuchawce usłyszał porwaną Jessicę, która prosiła o pomoc. Ryan początkowo nawet nie chciał wierzyć w historię tragedii kobiety, jednak w miarę trwania rozmowy przekonuję się, że mówi ona prawdę. Aby jej pomóc nie cofnie się ani przed kradzieżą, ani przed napadem. Bo przecież nawet policji nie można już ufać...

BizzyP
opis użytkownika

Spokojne życie Jessicy Martin (Kim Basinger), ulega totalnej zmianie, gdy pewnego ranka zostaje porwana przez piątkę zamaskowanych przestępców. Kiedy Ryan (Chris Evans) przypadkowo odbiera telefon od przerażonej Jessicy, nie wie, że jej życie będzie zależało wyłącznie od niego. Chłopak postanawia odnaleźć i uratować swą rozmówczynię. Nie wie jednak, że wkracza w świat fałszu i zbrodni. Nie zna ceny, jaką przyjdzie mu zapłacić za rozwiązanie tej zagadki. Wplątany w wir wydarzeń, podejmuje wyścig z czasem i walkę z porywaczami o życie kobiety, z którą łączy go jedynie zanikający sygnał telefoniczny. Zwykły telefon komórkowy daje początek thrillerowi, w którym gra toczy się o najwyższą stawkę - ludzkie życie.

opis dystrybutora dvd

Jessica Kate Martin jest nauczycielką biologii w liceum. Mieszka w Brentwood, dzielnicy Los Angeles, z mężem i synem. Craig jest księgowym, Ricky ma 11 lat. Rano Jessica odprowadza syna do szkolnego autobusu i obiecuje odebrać go po lekcjach. Chwilę później do jej domu wdziera się pięciu mężczyzn. Gdy Rosario, meksykańska gosposia, próbuje uruchomić alarm, zostaje zastrzelona. Napastnicy przeszukują dom. Ponieważ rezultat jest niezadowalający, uprowadzają Jessicę. Kobieta zostaje uwięziona na jakimś obskurnym poddaszu. Zupełnie nie potrafi zrozumieć, dlaczego została porwana. Nie wie, gdzie jest, nie zna motywów działania porywaczy. Sądzi, że to jakaś tragiczna pomyłka.
Zdesperowana splata kabelki roztrzaskanego aparatu telefonicznegi i ... łączy się z przypadkowym numerem. Telefon odbiera Ryan Hewitt, beztroski dwudziestolatek. Początkowo bierze nieskładne wyjaśnienia pani Martin za żart. Nie wierzy w historię o porwaniu, ale pełen strachu głos rozbrzmiewający po drugiej stronie nie daje mu spokoju. Na prośbę Jessiki jedzie na posterunek policji. Tam wysyłają Ryana do wydziału zabójstw. Jednak młodzieniec nie dociera na miejsce. Bateria komórki jest na wyczerpaniu.

domonika
opis użytkownika