PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37414}
5,7 1 037
ocen
5,7 10 1 1037
Kondom des Grauens
powrót do forum filmu Kondom des Grauens

Ile ja się tego filmu naszukałem, gdzie nie chodziłem, zaglądałem... W końcu dorwałem gdzieś w najgłębszych czeluściach internetu, w słabej jakości... 'Kondom' był dla mnie pierwszym spotkaniem z Tromą. Spodziewałem się czegoś w stylu znanego mi już Asylum... I srodze się zawiodłem. To jest po prostu dużo, dużo lepsze! U Jankesów nie ma tego charakterystycznego klimatu, filmy robione są dosłownie na kolanie i mimo że pomysłami doganiają a czasami nawet i przebijają to, co oferuje Troma (ach, ten robo-Hitler z 'Nazis at the center...'), to jednak Asylum nie wytwarza tej aury, która pozwalałaby mi stawiać ich filmom więcej niż 3. Jednak przeciętnym widzom łatwiej byłoby strawić chyba jednak cokolwiek od Amerykanów niż 'Kondom des Grauens'. Po prostu pewne rozwiązania i pomysły nie mają szans przypaść niektórym do gustu. No bo w końcu czy film o kondomach odgryzających męskie fujary i policjancie-geju-Sycylijczyku w pogoni za nimi może być adresowany do ludzi w pełni normalnych? Ja te rozwiązania kupuję, ba, oby było więcej filmów nakręconych z takim polotem, tak zabawnych, tak sprawnie naśmiewających się z kanonów kina! Pierwsze spotkanie z Tromą uważam za udane, z niecierpliwością oczekuję kolejnych.

Kruczysko

Masz linka?

ocenił(a) film na 8
andriej2

Gdzieś na torrentach można znaleźć, ale nie ma co liczyć na łatwe pobieranie, trochę z tym może zejść. Ale warto.
http://isohunt.com/torrent_details/112981705/killer+condom?tab=summary
Do tej wersji chyba nawet są gdzieś, może na napiprojekcie, polskie napisy...

Kruczysko

To nie jest produkcja Tromy. Troma była tylko dystrybutorem filmu na amerykańskim rynku.

ocenił(a) film na 6
matimat17

Wikipedia mowi co innego

schaumoloczek

Kłócił się nie będe, bo po 5 latach już nie pamiętam skąd miałem to info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones