PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675471}

Konflikt imperiów

Clash of the Empires
2,3 867
ocen
2,3 10 1 867
Konflikt imperiów
powrót do forum filmu Konflikt imperiów

Kolejna dawka niskobudżetowego fantasy, brak bliższych danych na temat treści, poza tym że dzieło posiada dwa dość całkiem różne tytuły. Wszystkich zainteresowanych coponiedziałkową dawką absurdu zapraszamy na seans, już 29.04 o 20.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Muszę luknąc

Valdoraptor23

Niestety będę oglądał Turystę na Polsacie... :(

movies_2

Ten film chyba nie jest mi pisany, w piątek znów leci a ja oglądam sekretne okno.

ocenił(a) film na 1
movies_2

na czym to sekretne okno ma leciec???

hapibo

Tele 5.

Valdoraptor23

Fabuła brzmi jak opowieść dziejąca się w czasach prehistorycznych (Hobbici,wyspa Jawa),ale na plakacie są smoki ziejące ogniem i sam już nie wiem,co o tym myśleć.

ocenił(a) film na 2
jporuba

będę

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Widziałem wczoraj trailer i może da się wytrwać do końca bez myśli samobójczych.
Na szczęście następne 2 poniedziałki będą już z horrorami.

KinoManiack

Też widziałem TRAILER ( http://www.imdb.com/title/tt2456594/videogallery?ref_=tt_pv_vi_sm )
i rzeczywiście, to chyba coś tylko dla prawdziwych fanów takiego kina :)
Tak jak wspomniał powyżej movies_2, chyba już lepiej oglądać Turystę na Polsacie :)

KinoManiack

Uwierz mi ja dałem radę obejrzeć 3:55,potem film obejrzałem przewijając co jakiś czas.

Valdoraptor23

Jak mnie Żona nie pogoni, że bzdety oglądam to będę ;)

Valdoraptor23

Puls wynajduje prawdziwe "perełki" światowego kina ,które prezentuje w poniedziałki,na pewno zerknę myślę że się nie zawiodę :)

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Dzięki temu kanałowi pokochałem poniedziałki.

Janbusz

Rzeczywiście,nawet nie zauważyłem :o

ocenił(a) film na 1
jporuba

no coś w tym jest, choć...hmmm... ja nie nie lubiałam poniedziałków ;)))) a teraz lubię bardziej :D

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

niesamowicie intryguje mnie ten film. A ten plakat to mistrzostwo świata: jakaś epicka walka, smoki i rycerz Jedi :D:D

ocenił(a) film na 2
slodziutka

no dokładnie :d czyli treść powinna być bogata i nas zadowolić w 100% :D

ocenił(a) film na 1
lightowy

Tego filmu to chyba jeszcze zaden członek PFP nie widział, wiec wszelakie wrażenia będa świeże :D

ocenił(a) film na 2
slodziutka

Pierwsze napisy zrobione czcionką papirus bodajże... xD

ocenił(a) film na 2
slodziutka

już od samego początku nastąpiła jakaś pomyłka bo tytuł tego filmy to Lord of the Elves, masakracja że tak powiem

ocenił(a) film na 2
lightowy

13 tysięcy la temu liliputy miały całkiem nieźle skrojone wdzianka niemal jak z Reala albo innego Carrefura
Skąd oni wzieli tych liliputów??

ocenił(a) film na 2
giovanni50

No i alarm na poziomie wyższego zaawansowania niż technologie opracowane przez Majów :D

Valdoraptor23

Właśnie leci w tv, jeśli jeszcze ktoś nie zauważył xD
Zapraszam do Wan Klóbó TvPuls

ocenił(a) film na 1
Fifarafa99

trzeba się wczuć w klimat :P

ocenił(a) film na 2
Fifarafa99

wszyscy są zainteresowani :D mnie najbardziej zainteresował Amerykański dubbing mega pasuje do tych postaci :D

ocenił(a) film na 2
lightowy

Ale jaszczury jak z ostatniego hitu o tych wężach i krokodylach

giovanni50

Mnie ciekawi gdzie kupili te małe ludziki, też muszę sobie takich kupić xD

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Nie no... megapyton niszczy na całej lini psychicznie i fizycznie :D

ocenił(a) film na 2
lightowy

Aktorzy z górnej półki :)

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Scena śmierci typka bez oka - epicka :D powinni zająć się jej interpretacją na maturze z polskiego

ocenił(a) film na 2
lightowy

Oni w Asylum chyba mają skład potworów:)

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Dobra ten film też niszczy, haha :D kto go wymyślił....

ocenił(a) film na 1
giovanni50

Bo to pewnie te same xD

ocenił(a) film na 2
slodziutka

Taki znajomy pyszczek
Pewnie Kosmiczna gorączka

ocenił(a) film na 2
slodziutka

Thank you for accept me :)

ocenił(a) film na 1
giovanni50

spoko :) o w niedzele nawet dzień świra puszczą :)

ocenił(a) film na 2
slodziutka

Jak nie będzie kolidował ze Stevem Austinem to zobacze

ocenił(a) film na 2
slodziutka

czasami dobre filmy puszczają ;p

ocenił(a) film na 2
lightowy

Ja będe Intruza oglądał na 4

ocenił(a) film na 1
lightowy

no czasem tak:) Ale najbardziej to mi sie podobało jak te Pulsowe filmy były dodatkowo puszczane z napisami takie wstawki w stylu "muzyka budująca napięcie" albo "spokojna muzyka na skrzypcach" "niepokojąca muzyka"

ocenił(a) film na 2
slodziutka

to juz w ogóle byłaby kpina :D

lightowy

Bo to audiodeskrypcja była!
Dla tych co im miód uszy pozalepiał.
Ale z drugiej strony żeby zmuszać tę znaczącą większość do uczestnictwa w pokazie dla tych sprawnych inaczej to faktycznie była makabra.
Z resztą i tak chyba żadnego takiego filmu nie luknąłem bo jak tylko te napisy zoczyłem to od ręki pilot szedł w ruch.

A tak poza tematem to z incydentalnymi wyjątkami to Na Pulsie jedyną rzeczą wartą zerknięcia są Pingwiny z Madagaskaru, w sumie to rewelacja nawet jest jak dla mnie.

gandalfszalony

Miód uszy pozalepi

ocenił(a) film na 2
gandalfszalony

A no fakt - Pingwiny z Madagaskaru zawsze dobrą dawką przed posmakowaniem światowego kina akcji na najwyższym poziomie

Valdoraptor23

Hej. Moglibyście streścić co się działo. Niestety zacząłem od przydługich reklam.

ocenił(a) film na 2
Kermik

Duzi napadli na małych

ocenił(a) film na 2
Kermik

Tak więc historia zaczyna się 15 tysięcy lat temu kiedy to na naszym świecie żyły małe hobbity i skalni ludzie oraz gignaci, Skalni ludzie oczywiście przeszli na ciemną stronę mocy i wykorzystują wszelkie dinopodbnne środki lokomocji aby zniewolić liliputków. Dosżło do tego że mały cwaniaczek wydłubał oko skalnemu ludkowi i oni w ramach agresji zaatakowali ich wioskę na smokopodobnych samolotach, liliputki oczywiście zaopatrzeni w drewniany system alarmowy wykorzystali go jednak nie przynisół oczekiwnaych skutków. Wioska się ewakuowała i grupa pościgowa która prowadziła desant ścia grupkę uciekinierów, którzy prrzeszli przez trujące krzaki ;p

ocenił(a) film na 2
lightowy

Ta mała w niebieskiej koszulce zaraz orgazmu dostanie

ocenił(a) film na 1
giovanni50

ej to jest dziecko :P

ocenił(a) film na 1
slodziutka

szybko sie nauczyli nowego języka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones