PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721672}

Koniec przyjaźni

Cybernatural
5,6 22 405
ocen
5,6 10 1 22405
5,4 5
ocen krytyków
Koniec przyjaźni
powrót do forum filmu Koniec przyjaźni

I wlasciwie nie dzieje sie nic, co pozwoliloby mu osiagnac wyzsza pozycje, niz dolnego sredniaka.... i zdecydowanie rozumiem ludzi, ktorym film sie nie podobal. I chociaz nie umiem tego wyjasnic, to mi podobal sie bardzo - a przynajmniej na tyle, ze ani razu nie spojrzalam na zegarek w oczekiwaniu na koniec.

ocenił(a) film na 6
cumartesi

można wiedzieć, gdzie go oglądałaś?

Lilith_Flame

W kinie - w USA premiery sa szybciej niz w Polsce.

ocenił(a) film na 6
cumartesi

aaaa :) no to pozostaje mi czekać ;)

ocenił(a) film na 4
cumartesi

Podpinam się. Gdzie można obejrzeć :)

Dzoryl66

Jest już w sieci.

ocenił(a) film na 4
Artur7335

Można prosić o informacje w postaci linku? Szukam bardzo dokładnie i nie mogę znaleźć :c
Z góry dzięki za pomoc :)

Dzoryl66

Wysłałem na pw

Dzoryl66

Sprawdzałeś pw ?

ocenił(a) film na 4
Artur7335

Nie dostałem niestety wiadomości :c

Dzoryl66

http ://seventorrents.xyz/Movies/Unfriended. aspx

cumartesi

byłam w kinie wczoraj, mi sie nie podobał, a wg nadal nie wiem kto zabijał?

nancy18

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







Wychodzi na to, ze to jednak duch dziewczyny - jak dla mnie to jest to idiotyczne, ale prawdziwy (zywy) morderca nie bylby w stanie sie tak szybko przemieszczac od ofiary do ofiary. Dziwie sie rezyserowi, ze postawil na takie wyjscie, ale trudno.

cumartesi

dzieki za odpowiedz;)

SPOILER:


Nie wiem czy dobrze widzialam, ale wydawalo mi sie ze to jakies facet zamknal jej laptopa...
Film zapowiadal sie fajnie, ale jakos nie trafil do mnie.

nancy18

gdzie go można looknąć? :)

Justka1985_filmweb

w kinie ;)

nancy18

w Polszy nie ma :(

Justka1985_filmweb

uuu to lipa

ocenił(a) film na 4
nancy18

film jest cienki , tak naprawde to zaden film, to tylko obrazy z poszczegolnych kamer skypowych , informacje z kominukatorow. normalnie chcialem wyjsc po 5 minutach, ale nie bylem sam :-)

ocenił(a) film na 6
maki_4

z mama

marcinsss89

heya, jest juz koncowka maja , czy ktos sie orientuje gdzie go mozna zobaczyc? (procz kina) )

maki_4

Dokladnie, to nie jest nawet film, tylko skaczace obrazki z kamerek internetowych, ogladanie tego to dosc irytujace doswiadczenie! Pomysl na film moze i fajny, ale sposob krecenia moze co poniektorych doprowadzic do szalu

cumartesi

Mam takie same odczucia. Włączyłam z przekonaniem że będzie dupa i idiotyzm a o dziwo się wkręciłam! A ostatnio wychodzą tak kiepskie horrory a ten wcale wiele nie wymagał. Nie ma nic głębszego w sumie w fabule poza tym, że ostatnio wiele samobójstw przez cyberbullying jest, ale jakoś potrafił zatrzymać uwagę. Nie jak taki Obecność na którym będąc w kinie myślałam że zasnę -.- A tak wielbie filmy o duchach i opętaniach i to był mój jedyny horror obejrzany w kinie... więc czasem coś z góry uważanego za beznadziejne może zaskoczyć. Ale moze to też fakt że zmęczona po 9 h pracy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones