PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721672}

Koniec przyjaźni

Cybernatural
5,6 22 385
ocen
5,6 10 1 22385
5,2 4
oceny krytyków
Koniec przyjaźni
powrót do forum filmu Koniec przyjaźni

czy ktoś wie

ocenił(a) film na 6

kiedy doczekamy się polskiej premiery???

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

W internecie już miała miejsce :)

ocenił(a) film na 6
moucey

obejrzę, jednak nie ukrywam, że do kina na ten film z chęcią bym poszedł

ocenił(a) film na 5
Nekromanta21456

Wątpię by się pojawiło. Swoją drogą mało kto by chciał iść na film, gdzie prawie cały film to rozmowa na skype. Sama produkcja bez szału, a podobny film - The Den (2013) trochę lepszy.

ocenił(a) film na 6
FerPlej

Oglądałem The Den i szczerze film jest świetny. Moim zdaniem ukazuje jak mogą się skończyć niby nie winne pogaduchy z nieznajomymi. Zaś wracając do tego filmu, to nie ukrywam że zwiastun jest genialny, fakt wynika z niego że rozmowa na skypie zajmie sporawą część filmu. Jednak moja znajoma nie lubi oglądać filmów na kompie, zwiastun ją porwał i czeka na premierę. Ja obejrzę na kompie, jak tylko naprawie głośniki, ale znając życie do kina pewnie będę musiał z nią iść.

Nekromanta21456

Marzenie by zobaczyć ten film w kinie :(

ocenił(a) film na 6
Muunch

Film nie cieszy się zbyt dużą satysfakcją wśród moich znajomych, więc do kina raczej nie pójdę

Nekromanta21456

Szkoda, jestem zawiedziona opiniami w internecie bo to mój ulubiony horror. Ludzie dookoła mnie też go bardzo chwalą. Tak czy siak polecam zobaczyć. ;)

ocenił(a) film na 6
Muunch

zobaczyć zobaczę, ale w sumie to po co tracić 20 zł na kino, jak film krąży po necie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones