PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216017}

Kontrakt na zabijanie

The Contract
5,9 8 766
ocen
5,9 10 1 8766
Kontrakt na zabijanie
powrót do forum filmu Kontrakt na zabijanie

Skusiłam się bo zobaczyłam nazwisko Freemana, więc myślę, pewnie będzie coś dobrego. Freeman - a i owszem zagrał na miarę swoich możliwości, ale pasował on do tego filmu jak wół do karety. Scenariusz jakby na szybkiego, na kolanie pisany, przewidywalny do bólu, jakiś zlepek róznych motywów z filmów akcji, pasuje bardziej do jakiegoś serialu tv w stylu McGyvera albo Gliniarza i prokuratora. Żadnych emocji ten film nie wywołuje, nie zaskakuje niczym, momentami nudzi przeraźliwie -aż dziw że takie nazwiska skusiły sie w tym zagrać.Historia do bezrefleksyjnego pogapienia się - to wszystko. Ale do prawdziwego kina to tutaj bardzo daleko.

ocenił(a) film na 5
kinomanka_1

Dodałbym jeszcze scenę przywodzącą na myśl słynny odcinek "Drużyny A" w którym zbóje wyszli bez szwanku po zderzeniu helikoptera z górą ;)

ocenił(a) film na 3
_MAX_

To była świetna scena. W domku myślałem, że Cusack zrobi karabin z nogi od stołu ale zabrakło mu pomysłowości w tym przypadku.

kinomanka_1

stek bzdur. swietny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones