PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502441}

Koriolan

Coriolanus
6,3 7 646
ocen
6,3 10 1 7646
5,2 5
ocen krytyków
Koriolan
powrót do forum filmu Koriolan

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Choć nie jestem miłośnikiem dzieł Szekspira, to ten film udowadnia, że one się nie starzeją. Oglądając Coriolanusa, ma się wrażenie jakbyśmy oglądali najgorętsze newsy z TVN24. Tyle lat minęło a problemy są te same. Film wciąga i trzyma tempo. A Ralph Fiennes i Vanessa Redgrave bez dwóch zdań zasłużyli na nominacje do Oscarów. Film wyświetlono w konkursie głównym festiwalu Camerimage.

____OSCAR____

Sorry za offtop ale wiesz może jak jest na camerimage z biletami do opery nova tzn, czy można kupować jedynie na aktualny dzień czy też na dowolny seans z całego festiwalu, czyli np. we wtorek kupować bilety na czwartek i piątek? Od tego zależy czy jest sens, żebym przyjechał do Bydgoszczy.

ocenił(a) film na 8
rzyczki

Bilety można kupować na dowolny seans. W Operze Nova (czyli na filmy konkursowe) nie można dokonać rezerwacji i jeśli nie ma się wykupionego karnetu (na cały tydzień festiwalowy) to bilety można kupić na 15 minut przed seansem. Lepiej być trochę wcześniej by ustawić się w kolejce, bo zainteresowanie jest spore. Rezerwacji można dokonywać na filmy wyświetlane w Multikinie - tu pokazywane są filmy pozakonkursowe, starsze i nowsze - m.in. "Faust" nagrodzony w tym roku Złotą Palmą.

____OSCAR____

Zgadzam się! film bardzo dobry!
Fiennes, Redgrave i Butler wymiatali :)!

ocenił(a) film na 7
Robertul

Redgrave wystarczy że jest (te oczy!),Butler średnio albo nic poza przeciętną,Fiennes na 10 ale to jego produkcja nic dziwnego że się przyłożył z resztą to świetny aktor.Nie znałem wcześniej Coriolanusa,ale to że dzieła Shakespeare'a są ponadczasowe wiedziałem od dawna.
PZDR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones