PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502441}

Koriolan

Coriolanus
6,3 7 646
ocen
6,3 10 1 7646
5,2 5
ocen krytyków
Koriolan
powrót do forum filmu Koriolan

Jak to zobaczyć?!

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś ma może pomysł, jak można ten film zobaczyć? Najlepiej normalnie, na dużym ekranie.

Kopię w googlach, stronach filmowych, itp., znalazłem milion recenzji i zapowiedzi, ale nigdzie nie ma informacji gdzie i jak można ten film obejrzeć.
Rozumiem, że w zwykłych kinach raczej się nie pojawi, ale może jakiś przegląd filmów z Berlinale?
Może jakieś kino to puści pojedynczo?

Naprawdę jestem w stanie wiele zrobić, żeby Coriolanusa obejrzeć, ale za cholerę nie mogę nic znaleźć.

Pomocy:)

Agenor

Tez zależy mi na obejrzeniu tego filmu. Rozważałam wyjazd do kina do Berlina, ale boję się, że Niemcy, swoim zwyczajem, zmienili ścieżkę dialogową. Niestety traci się na tym w moim odczuciu chyba więcej niż połowę kunsztu aktorskiego. Czekam. Na co - w najgorszym wypadku na DVD na angielskim rynku.

oczyszczenie

Widzę, że jest nas więcej w podobnej sytuacji.

ocenił(a) film na 10
Beowulf_2

Koleżanka przekazał mi, że ta berlińska premiera nie była tą premierą właściwą. I informacja o niej ma się dopiero pojawić.

Co nie zmienia faktu, że jestem cholernie napalony na ten film!

Agenor

Z tego co mi wiadomo w USA premiera odbędzie się dopiero w grudniu, więc znając życie do polskich kin film może trafić dopiero w okolicach lutego 2012. Wielka szkoda, bo też jestem niezwykle ciekaw tej produkcji, z drugiej strony obraz ma ponoć walczyć o Oscary, więc w tej sytuacji data premiery wydaje się bardziej zrozumiała.

Aldo_Raine

Pozostaje nam czekać z niecierpliwością, to na pewno będzie bardzo pożądne kino. Ciekawa też jestem debiutu reżyserskiego Ralpha. Mam nadzieję, że okaże się równie genialny, jak i w roli aktora (cóż za gra słów...).

A jak chodzi o Oscary... Szkoda, że trzeba będzie dłużej czekać na film, biorąc pod uwagę, że i tak wygra jakaś bardziej komercyjna produkcja z USA. Moim zdaniem, jeżeli film będzie dobry, mogą liczyć co najwyżej na BAFTA. Ale to już nieistotne.

MP490

Zgadzam się. Jedyny obraz z jakim się zgadzam jeśli chodzi o Oskary to "Jak zostać królem", bo to był świetny film, ale jeśli chodzi o Koriolana, to możemy pomarzyć, że ten film dostanie oskara. Ale jeśli będzie nominacja to też nieźle :) czekam na film ^^

Aldo_Raine

Myślisz, że w ogóle trafi do polskich kin? Fajnie by było. Dziwi mnie trochę ta data premiery (14 II), ale może to była data dla pokazu w Berlinie. Mam nadzieję, że w końcu uda nam się zobaczyć ten film. Czekam na niego z niecierpliwością.

masquerade__

14 II to pokaz filmu na festiwalu w Berlinie. Premiera kinowa w USA przewidziana jest na 2.12., a w UK na 12.01. więc u nas pewnie na przełomie stycznia/lutego czyli po nominacjach do Globów/Oscarów.

h_anka

Ten film powinien być pokazany przed nominacjami do oscarów, złotych globów. Mógł by zgarnąć kilka nagród.podobnie jak Hart Locker

ocenił(a) film na 4
h_anka

28.11 w Bydgoszczy film będzie wyświetlany na festiwalu plus Camerimage. ;)

ocenił(a) film na 7
oczyszczenie

w kinach w berlinie, jest możliwość obejrzenia filmu w orginalnej wersji językowej.

Agenor

aby obejżeć ten film najlepie poczekać na jego premierę - 13 stycznia 2012 w USA

heniu85

Czyli już bliżej jak dalej ;) Mam nadzieję, że będzie i u nas.

użytkownik usunięty
Agenor

Witaj w klubie szanowny kolego :) trailer wyjatkow ciekawy... oby film okazal sie hitem

ocenił(a) film na 10

Hitem w sensie komercyjnym na pewno nie zostanie - mam przeczucie, że film może być naprawdę wysokich lotów.
Cholera, autentycznie nie mogę się doczekać!

użytkownik usunięty
Agenor

Chodzilo mi o to ze bedzie hitem wsrod filmow jakie ukaza sie w 2012 pod wzgledem jakosci scenariusza i obsady :)

ocenił(a) film na 10

Oj, tak!:) Ale trzeba sobie będzie grzecznie poczekać:/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones