PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103470}

Korn: Kto będzie następny?

Korn: Who Then Now?
7,8 158  ocen
7,8 10 1 158

Korn: Kto będzie następny
powrót do forum filmu Korn: Kto będzie następny?

fana Korna - swoja drogą wypowiedzi China Moreno z Deftones na temat Korna juz nie sa aktualne : Chino zarzuca davisowi monotematycznosc (dziecinstwo) a davis zarzuca Moreno wieczny nastolatkowy klimat we wszytskich kawałkach (deska,highschool etc) - kazdy ma po troche racjii ale kilka milionów fanów nie może sie mylic :)

2free

Tak jak miliardy much? ;) Nie, spoko, KoRn jest świetny, a Deftones przekombinowany i monotonny... chyba kupię tę płytkę, o ile pojawi się na allegro...

liberty

Deftones monotonny?? Szanuj mnie:)

liberty

sam jestes monotonny. Deftones RULEZ!!!!!!!!

JbonesLDZ

Od zawsze Korn i Deftones były porównywane, ale jedno trzeba przyznać- Deftones nadal trzyma "w miarę" klasę. Nie można natomiast tego powiedzieć o Korn- dla mnie przygoda z nimi skończyła się na albumie Untouchables. To, co teraz wydają nadaje się do MTV, a nie do słuchaczy, którzy ubóstwiają ich pierwszy krążek.

madmarq

dokladnie tak , KoRn skonczyl sie dawno temu , dla mnie na albumie issues chociaz untouchables bylo jeszcze znosne . Jesli chodzi o deftones to tez glownie 4 pierwsze albumy , to jest cos niesamowitego , nie ma drugiego takiego zespolu

JbonesLDZ

korn i tylko korn

Reznik

Mam pytanie , ile lat temu zacząłeś słuchać korna?

JbonesLDZ

OD POCZĄTKU JAK POWSTAŁ KOLEGO I NAWET TE NOWE KAWAŁKI SŁABSZE OD STARYCH DLA MNIE SĄ LEPSZE OD DEFTONES

Reznik

kwestia gustu i tyle.

JbonesLDZ

dokładnie,,