PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752217}

Korona na Gwiazdkę

Crown for Christmas
6,2 1 455
ocen
6,2 10 1 1455
Korona na Gwiazdkę
powrót do forum filmu Korona na Gwiazdkę

Straszny film. Dla idioty. Poświęciłam się. Nie oglądać nigdy przenigdy. Podstarzala aktorka w roli heroiny romansu. Państwo w europie którego nie ma na żadnej mapie świata. Brrrrrr. Plenery hmmm... plastikowe jak bohaterzy film wyjątkowonisko budżetowy. Nie oglądać nigdy przenigdy.

ocenił(a) film na 6
Dramaaa

Oj tam, takie właśnie są filmy świąteczne z niższej półki. Żeby odrobinę w prowadzić w nastrój, z przymrużeniem oka, ich nie powinno brać się na poważnie. Książę / król / choinka / śnieg i scenariusz gotowy.
Widziałam gorsze jak świąteczne miasteczko, błua to jest dopiero plastik, którego ma się ochotę podpalić

ocenił(a) film na 6
Dramaaa

To zależy co się chcę oglądać.. Kiedy nie mam ochoty na ambitne kino, a chcę się wprawić w przedświąteczny nastrój albo po prostu poprawić sobie humor takie filmy są najlepsze ;) Wszystko zależy od oczekiwań widza.

nanee_2

I inteligencji.

prinsik

nie oceniaj innych...bo sam możesz zostać oceniony

Dramaaa

To jest film świąteczny, a nie - dokumentalny czy naukowy. W swojej konwencji sprawdza się całkiem dobrze.
PS. "Podstarzala aktorka w roli heroiny romansu." - serio, tego rodzaju wypowiedź w XXI w.? I to w kontekście tego gatunku filmowego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones