PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34297}

Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów

A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master
6,5 15 151
ocen
6,5 10 1 15151
5,1 7
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów

Nie oglądałem tej części, więc chce się was zapytać - Jakim cudem Freddy powrócił? Trzecia część sugeruje, że definitywnie zniknął.

Tak, wiem, że zawsze powraca, ale nigdy nie kończyła się potyczka z nim w taki sposób jak w części trzeciej.

ocenił(a) film na 1
Kimei

Piesek Kinckaida odkopał jego zwłkoki na wysypisku (w śnie swojeg pana, rzecz jana).

Shiloh

Dzięki wielkie!

Kimei

Więc jakimś tam sensem twórcy się kierują. :)

ocenił(a) film na 10
Kimei

Ja myślałam, że przyczyną jego powrotu może być też to ,że oni o nim nie zapomnieli i w sumie dalej się go bali. Ale to tylko mój taki pomysł.

majka1213

Sama prawda, i się Freddy poskładał :P

ocenił(a) film na 5
majka1213

bo to prawda , piesek Kinkaida po prostu dokończył dzieło wykopując go we śnie Kinkaida , ale gdyby nie to , że dalej się go bali , nie doszło by do tego . Wniosek z tego najprostszy jaki może być , Freddy istnieje dopóki ktoś się go boi (chociaż do tego doszedł chyba każdy :) ) . Ten film imo jest niezły , ale obniżyłem notę o jeden za scenę zamiany w karalucha , inaczej byłoby 7/10 :/

ocenił(a) film na 4
Kimei

Mnie zaś wydaje się że to ta od przenoszenia do snów go przywołała niechcący z powrotem tak jak kinkaid przewidział, a ten wykop był tylko symbolem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones