PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34297}

Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów

A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master
6,5 15 156
ocen
6,5 10 1 15156
5,1 7
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów

Jak dla mnie zupelnie nie potrzebna i bardzo kiepska czesc calej serji

ocenił(a) film na 8
Wrobel_WAWA

Niestety jako wielki fan całej kolekcji muszę się zgodzić że jest to najsłabsza część serii ale na pewno nie jest zła czy nie warta obejrzenia Fredy jest w dobrej formie i na pewno warto obejrzeć ten film

nowy1_2

Pojebało was chyba ,jest to druga po jedynce najlepsza część serii.Muzyka jest wypasiona,może nie ten klimat,ale dynamiczna część jest i to bardzo.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

Niestety nie umiesz chyba czytać ze zrozumieniem nie twierdzę że to zły film bo nie ma złych części koszmaru stwierdziłem jedynie że jest to wedłóg mnie najsłabsza część serii nie musisz się z tym zgadzać a na pewno nie musisz mnie obrażać!

nowy1_2

Przepraszam że się uniosłem ostatnio dużo osób mnie na tej stronie zdenerwowało.Powiem tak:mówisz że niema złych części Koszmaru.Otóż nie zgadzam się bo według mnie,jedynka była totalnie zajebista i uważam ją za jeden z najbardziej klimatycznych horrorów tamtych lat.Każda kolejna część była już gorsza,zamieniało się to bardziej w komedie niż horror.Może tak to ujmę:części 1-4 Dobre 5-6 to totalne porażki,a nowy koszmar Wesa Cravena był też dobry ale Freddy się tam lipnie prezentował.Na pierwszej części mogli zaprzestać,kręcenie kolejnych nie miało sensu.A dlaczego?Bo to już nie Wes Craven był reżyserem,gdyby on przyłożył do tego rękę,to wszystkie części byłyby tak dobre jak pierwsza.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

Ja mam duży sentyment dla 2 części gdyż oglądałem ją jako pierwszą będąc jeszcze dzieckiem a jako ostatnią widziałem część 4 więc może brak mi było już tej wyobrażni a Fredy nie wydawał się już taki straszny. Jednak będę twierdził że wszystkie części są wypasione Ves o ile się nie mylę był producentem nowego koszmaru i Fredy kontra Jason ale najważniejsza jest w niej kreacja samego Roberta Englunda aktora który w każdym horrorze nawet epizod zamienia w doskonałą kreację pozdro!

ocenił(a) film na 8
Wrobel_WAWA

Czwarta część jest udanym sequelem. Film broni się głównie całą masą ciekawych i efektownych pomysłów jak i dobrze dobranym soundtrackiem. Największym minusem jest tu śmierć Debbie. Tej sceny mogłoby nie być w filmie.
ps: najgorszą częścią jest 2.

ocenił(a) film na 8
michi468

No przestań! 2 część ma klimat prawdziwego horroru napięcie narasta z każdą minutą Fredy nie jest tu komputerową manipulacją a potworem z krwi i kości nie wygląda i zachowuje się jak komik - tak odebrałem 4 część. Pierwsze dwie części są doskonałe i myślę że do dziś straszą dzieciaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones