Film

Der Nachtmahr

2015 1 godz. 28 min.
5,4 495
ocen społeczności
5,4 10 1 495
272
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
Nastolatka po całonocnej imprezie zaczyna widzieć tajemniczą istotę.

Obcy we mnie

Niemiecki horror? Brzmi koszmarnie? To by się zgadzało. Bo film Akiza jest "Koszmarem", ale tylko z tytułu. Wbrew zapowiedziom to bardziej dramat... ... czytaj więcej

Tina jest 17-latką, mieszkającą w Berlinie. Jest seksowna, ma fajne ciuchy, często imprezuje z paczką dobrych znajomych. Do tego rodzice spełniają wszystkie jej zachcianki. Wszystko zmieni jedna wakacyjna impreza. Od tej pory, każdej nocy będzie nękał ją odrażający i groteskowy potwór, którego widzi tylko ona. Tina będzie o krok odTina jest 17-latką, mieszkającą w Berlinie. Jest seksowna, ma fajne ciuchy, często imprezuje z paczką dobrych znajomych. Do tego rodzice spełniają wszystkie jej zachcianki. Wszystko zmieni jedna wakacyjna impreza. Od tej pory, każdej nocy będzie nękał ją odrażający i groteskowy potwór, którego widzi tylko ona. Tina będzie o krok od załamania nerwowego kiedy odkryje, że jest z nim w tajemniczy sposób połączona. Kiedy spróbuje się z nim oswoić, stanie się widzialny też dla jej znajomych i rodziców, którzy omal nie wysłali jej pod opiekę psychiatrów.

studio
OOO-Films
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Berlinie (Niemcy).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zaprzyjaźnij się ze swoim lękiem...

  cleousia ocenił(a) film na

  Ciekawe, metaforyczne ujęcie własnych lęków

 • Taki właśnie jest koszmar

  tadzimierz_filmweb

  Tytuł filmu adekwatny. Bez żadnej ironii - nie chcę sugerować, że film to koszmarna produkcja. Przeciwnie. Spójrzcie, ten stwór sam w sobie oczywiście nie jest zbyt sympatyczny, ale żeby znowu przerażający? Nie za bardzo. Natomiast oglądając film coraz bardziej do mnie docierało to ... więcej

 • 5.5/10

  reptile2006 ocenił(a) film na

  Mnie nie do końca porwał... nie do końca też go zrozumiałem... niby fajny w odbiorze... muzyka i ta wieczna impreza... ma coś w sobie... nietuzinkowy ale jednak czegoś zabrakło... Bardzo mocna 5 bądź słabiutka 6.

  • Dziwny film

   Marieka ocenił(a) film na

   Biedni ci Niemcy, posuwają takie szpetne baby, nie dziwo, że kobiety biorą od nas... Z jednej strony niepotrzebne wstawki z migającymi światłami i *ujową muzyką podczas dwóch imprez, a z drugiej strony film ma niezły klimat i ścieżkę dźwiękową jak do dobrego filmu s-f.

   • No trzeba przyznać

    kosciej_99

    Ale ta Tina to nóżki ma jak się patrzy, sam bym chciał być jej koszmarem i wtulić się w nią

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.