PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760045}

Kot Bob i ja

A Street Cat Named Bob
7,5 25 324
oceny
7,5 10 1 25324
6,8 5
ocen krytyków
Kot Bob i ja
powrót do forum filmu Kot Bob i ja

Bob w obsadzie

ocenił(a) film na 9

Dlaczego w obsadzie aktorskiej nie umieszczono Boba, czy też kota (aktora:), który gra jego rolę? W końcu to on jest główną postacią w tym filmie, tuż obok Jamesa Bowena.

ocenił(a) film na 7
moli22

czy ja dobrze widzę że Boba zagra... Bob?

tenebris69

Dobrze widzisz ;) On sam we własnej kociej osobie :D

ocenił(a) film na 9
Tomi922

W sumie tych kotów było w literkami na końcu wymienionych kilka ale faktycznie Bob the Cat - himself

ocenił(a) film na 8
Hubert_Bieganowski

Był kot Bob i sześciu dublerów.

ocenił(a) film na 7
Micoolski

Dodam, że dublerzy strasznie się różnili od Boba.
Kocim ekspertem nie jestem ale poziom masy ciała czy umaszczenie, widać gołym okiem

ocenił(a) film na 7
moli22

Bo kot to nie podmiot .

ocenił(a) film na 7
maciekb80

I tu się - kotofobie - mylisz. Na przykład - mam w sobie więcej podmiotu niż niejaki Palikot, mam równy podmiot z Koterskim, z kotką Koteluk i z samym Kotem Tomaszem. Jedynie od Stanisława Cat-Mackiewicza mam - być może - mniej podmiotu, ale za to mam wąsy! Miau.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Kotofob ? Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Czy kot za zjedzenie myszy albo lis za zagryzienie tuzina kur ma rozprawe w sądzie . Zdefiniuj sobie definicje " podmiotu " zanim zaczniesz pleść androny dyletancie .

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Upewniłeś mnie, że ktoś, kto nie lubi kotów, nie ma poczucia humoru.

Krzypur

:))))

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Hihihihi!

moli22

Na FW mają zasadę, że nie wymienia się w obsadzie zwierząt.

Marac

Beznadziejna i bezsensowna zasada :/ Chciałam dać dyszkę kotu bo zagrał najlepiej, a właśnie te zwierzaki są najtrudniejsze we współpracy.

kilopasztetowej

Nic nie poradzisz. Głupsze zasady tu mają i też nic nie da się zrobić.

Marac

No właśnie, a dziecięce beztalencia jak np młoda Zamachowska można oceniać. Może to i dobrze.

ocenił(a) film na 7
kilopasztetowej

Gdyby tak mieli w obsadzie dawać każdego konia z westernów to niezły chaos by się tu narobił ;)

lew890

przyrównywać westernowego konia do boba no coś ty ;)

ocenił(a) film na 7
kilopasztetowej

Trochę starsze beztalencie to Królikowski, bodajże Antoni. Masz pyszny awatar.

ocenił(a) film na 8
Marac

Człowiek to zwierzę (z gromady ssaki i podgromady łożyskowce), tyle że kot należy do rzędu drapieżne, a człowiek rząd naczelne.

So_What22

Dziękujemy, doktorze Watson. To było bardzo pomocne.

ocenił(a) film na 8
Marac

Dzięki wam. Ukrywam się pod nickiem, ale wy od razu mnie namierzyliście. Z poważaniem, zawsze do usług! Wasz Watson

moli22

Dokładnie! To dyskryminacja tego aktora:
http://www.imdb.com/name/nm6872584/?ref_=tt_cl_t2

moli22

Tak z ciekawości, to jest ten sam kot co wystąpił w filmie Święta z Pazurem?
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awi%C4%99ta+z+pazurem-2014-719824

moli22

W takich filmach, gdzie główną rolę gra jakiś sierściuch, zawsze mają kilka podobnych w zanadrzu i nigdy we wszystkich scenach nie występuje ten sam. Ponadto zawsze tak wychodzi, że jeden im jakoś znika z planu. Czy to wpadnie w jakąś dziurę, czy się czegoś nażre i wyciąga kopyta, albo wpada pod auto kogoś z obsługi planu. Kilka razy zdarzało się, że ktoś z przypatrujących się zdjęciom gapiów zwierzaka zawinie pod pachę i tyle go widziano.

ocenił(a) film na 8
prowrocek

Mocno na temat.

ocenił(a) film na 8
prowrocek

albo też zrzuca się konia ze skały, jak to miało miejsce w filmie "Popioły" wajdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones