PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760045}

Kot Bob i ja

A Street Cat Named Bob
7,5 25 324
oceny
7,5 10 1 25324
6,8 5
ocen krytyków
Kot Bob i ja
powrót do forum filmu Kot Bob i ja

kot i facet

ocenił(a) film na 7

nie wiem czy to normalne że facet płacze na filmie o kocie...?
przeglądajac radomskie kina, co dzisiaj grają natknąłem się na film o kocie. myśle - żona lubki zwierzęta, może ten jej sie spodoba.
Nie myliłem sie! co wiecej, jakos i ja dałem sie porwac niepozornej historyjce o ćpunie i kocie...
obok mnie siedziała żona, za nami tylko pare osób, a ja chowałem sie w kurtce jak tylko mogłem żeby nikt nie widział jak się wzruszam i pociągam nosem. ...cholera, kot spowodował ze płakałem... why?

ocenił(a) film na 9
Pomaranski1988

Absolutnie normalne -)

ocenił(a) film na 10
Pomaranski1988

Miałem to samo! To powinno być normalne ale stereotypy to straszna rzecz.

Pomaranski1988

Facet, to ma być facet, a nie beksa! Ogarnij się ;)

nietopyrz

facet też człowiek a nie maszyna ;)

nietopyrz

To, że facet płacze, nie oznacza, że przestaje być facetem. Wręcz przeciwnie. Trzeba mieć w sobie dużo odwagi i wrażliwości, by pokazać swoje emocje i nie powinniśmy się ich wstydzić.

NoToRacistBeLikePanda

Albo wystarczy być beksą i nie potrzeba odwagi bądź wrażliwości. To konturowość określa definicję faceta.

ocenił(a) film na 9
Pomaranski1988

Spoko, my ogladalismy ten film w domu, i moj facet przez caly seans trzymal naszego kota za lapke :)

ocenił(a) film na 8
bromek_potasu

prawidlowo :)

Pomaranski1988

prawdziwi faceci kochają koty!

Pomaranski1988

Wydaje mi się że tak naprawdę zapłakałeś, bo mieszkasz w Radomiu.

ocenił(a) film na 9
Pomaranski1988

Mój mąż niby ne cierpiał kotów, niby film -ble, a siedział i podglądał i rudego bandytę na kolanach miał. A ja dalej ryczę....'

ocenił(a) film na 8
Pomaranski1988

Super, dobrze to o Tobie świadczy

ocenił(a) film na 9
Pomaranski1988

Dołączam się do płaczliwego wątku. Trudno nie upuścić łezki na tak mega pozytywnym filmie. Może tak Jarosław by obejrzał?

Pomaranski1988

Wiecie dlaczego Bóg wysyła zwierzęta takim zagubionym duszyczkom-bo na ludzi nie może liczyć....Tylko bez tych waszych zbędnych komentarzy typu Boga nie ma.

ocenił(a) film na 9
Pomaranski1988

Nie wiem, czy normalne, ale jeśli nienormalne, to jestem nienormalny.

ocenił(a) film na 9
Pomaranski1988

Przyłączam się do płaczących.
Mam takiego rudzielca kochanego. Dostał ulubione ciasteczka (chyba w nadmiarze) po seansie.

Szaman35

Czesc, nadaje sie to dla 10latka?

ocenił(a) film na 9
moriox

Raczej tak. Nie ma w tym filmie żadnych brutalnych i erotycznych scen. Nie pamiętam czy były wulgaryzmy, raczej nie było. Ale czy 10latek zrozumie przesłanie tego filmu. Raczej nie. Tak samo z "Coco". Niby animacja dla dzieci, ale dzieci jej nie zrozumieją.

Pomaranski1988

Może płakałeś bo z uświadomiłeś se, że w Radomiu mieszkasz a nie w Londynie, i nie masz kota tylko Yorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones