PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714479}

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Puss in Boots: The Last Wish
7,7 36 563
oceny
7,7 10 1 36563
7,0 28
ocen krytyków
Kot w butach: Ostatnie życzenie
powrót do forum filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

Nie rozumiem rodziców małych dzieci którzy mówią że film jest "straszny".

Zastanawiam się czy wiedzą oni co oglądają ich dzieci na telefonach czy tabletach lub w co grają. Większość youtuberów nagrywa gry które tak naprawdę nie są dla dzieci w tym wieku.
Takimi przykładami gier jest Roblox (niektóre gry, np. teraz popularne Doors), Huggy Wuggy czy Fnaf.

Kot w butach któremu poleciało trochę krwi czy śmierć (wilk) z czerwonymi oczami to nic w porównaniu do rzeczy które wymieniłam. Po za tym to jedna z lepszych bajek w XXI wieku, bez żadnych ideologii czy gejów która ma jakieś wartości jak stare bajki, w przeciwieństwie do disney'a który robi teraz wszystko dla kasy.

Czekam na komentarze rodziców ;)

ocenił(a) film na 1
ItsHappy

nie rozumiesz, bo albo nie jesteś rodzicem, albo to twoje dzieci oglądają nie wiadomo co na tabletach, siedmioletnie dziecko na tablecie coś ogląda? gra? mój siedmiolatek nie wie co to gry. Ten film jest zwyczajnie dla dorosłych. Chyba że rozkminy filozoficzne kota o śmierci są przeznaczone dla siedmiolatka - z pewnością nie przeciętnego.

firewolf

No może twoje dzieci nie oglądają takich żeczy, ale ja będąc kilka razy koło placów zabaw widziałam jak niektóre z dzieci bawią się w fnaf a miały one zaledwie 6/7 lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones