PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714479}

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Puss in Boots: The Last Wish
7,7 36 552
oceny
7,7 10 1 36552
7,0 28
ocen krytyków
Kot w butach: Ostatnie życzenie
powrót do forum filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

Jestem rozczarowana

ocenił(a) film na 1

Czy już wszystkie bajki muszą być brutalne? Cały film się tłuką i obrażają, to oglądają dzieci... nie polecam, kompletne dno, jeszcze ta chodząca śmierć ...

ocenił(a) film na 9
zannna

XDDDD

ocenił(a) film na 8
zannna

XDDDD

ocenił(a) film na 9
zannna

Zabierz kaszojada na my little pony, to nie będzie brutalnie

MistahVuhsace

I taka osobistość obniża ocenę tak wspaniałej animacji

ocenił(a) film na 1
Mirek_Karas_filmaniak

Uśmiałam się kaszojadzie

ocenił(a) film na 1
MistahVuhsace

Sorry ten film nic nie wnosi do kina

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
zannna

Jak jest animacja nie znaczy, że jest dla dzieci od razu XDDD To jest zdecydowanie film dla starszych widzów, a nie dla kaszkojadów, które w trakcie trwania filmu przeszkadzają w odbiorze innym

ocenił(a) film na 1
MetalowyLenny

Akurat nie przeszkadzają, gorzej z dorosłymi, którzy gapią się w komórki, moim zdaniem film do bani, każdy może mieć swoje pozdrawiam

zannna

Nic nie wnosi? To chyba pierwszy film animowany traktujący o strachu przed śmiercią i godzeniu się z nią. Poza tym film animowany ≠ bajka dla dzieci. To niektórym ludziom tak się utarło, co jest błędem. Nie wspominając, że filmy z universum Shreka nigdy do cukierkowych bajek dla najmłodszych nie należały. Mając to na uwadze, powinnaś wiedzieć, że warto się zastanowić przed pójściem do kina z dzieckiem (zakładając, że tak było). A brutalność jest uzasadniona (o ile brutalnością można to nazwać bo poza strużką krwi na głowie kota, nic bardziej drastycznego się nie pojawiło). Po głównego bohatera osobiście zjawia się Śmierć i rzuca mu wyzwanie. Jaki miał być ten bohater? Wiadomo, że musiało dojść do walki miedzy nimi. Bijatyki i walki jak każde inne. Te pojawiały się już choćby w Kung fu Panda. Dream Works ma to do siebie, że robi animacje dla wszystkich i w przeciwienstwie do Pixara nie boi się odważniejszych motywów, nie robi jedynie filmów o sile przyjaźni, wierze w siebie i innych oklepanych motywach.  I raz jeszcze:  film animowany nie znaczy z automatu film dla najmłodszych. 

zannna

W mojej opinii to rzecz na duży plus, trzeba pokazywać dziecią to że istnieje coś takiego jak przemoc czy brutalność ( o ile samo tego nie doświadcza w domu), poza tym to świetna bajka, ma dobrą fabułę, barwne postacie, ładną animacje i grafikę, no żyć nie umierać. Jak jako 14 leni dzieciak odczuwałem pewien niepokój oglądając to a nie jeden film o fnafie, the forest lub innych brutalnych gier. Podsumowując, film jest świetny, a jeśli nie chcesz brutalnej bajki to puść dziecku reksia.

zannna

XDDD

ocenił(a) film na 10
zannna

lekka odklejka

ocenił(a) film na 10
zannna

Bom (Doo) Bom Boom (Doo-Wa) Booom (Doo) Booom (WAWAWAWAWAWA)

ocenił(a) film na 10
zannna

>To nie wypanda oceniona na 7, kot w butach 2 oceniony na 1
Brak mi słów, argument o przemocy to też bajka. Każde dziecko napotka w życiu przemoc i conajmniej raz samo ją wyrządzi- nie wolno zamiatać sprawy pod dywan, lecz jak już to uczyć jak powinno na nie reagować. Poza tym myślę, że antagoniści wcale nie mogli być ukazywani w tym filmie jako dobre przykłady do naśladowania. Skoro ten film pani zdaniem zasługuje na najniższą możliwą ocenę w tym serwisie, proszę uwzględnić też takie parametry jak choćby oprawa graficzna lub poziom napisanych bohaterów.

ocenił(a) film na 9
zannna

no tak, najlepiej udawać, że tematy takie śmierć nie istnieją, co do przemocy to jest tu ona albo piętnowana i pokazywana w negatywnym świetle, albo uzasadniona (czyli w obronie własnej). moim zdaniem właśnie bardzo dobrze, że film nie boi się użyć słowa śmierć albo pokazać kroplę krwi, mam nadzieję, że sukces tego filmu sprawi, że coś się zmieni we współczesnych animacjach i przestaną być tak głupio sterylne.

ocenił(a) film na 8
Durin77

Dokładnie, świetny film, bije na głowę poprzednią część

ocenił(a) film na 10
zannna

A to tak na serio ta wypowiedz???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones