PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10281}

Kowboje

The Cowboys
6,8 909
ocen
6,8 10 1 909
Kowboje
powrót do forum filmu Kowboje
ocenił(a) film na 8
PatrySgg6903542

Choć zbyt często westernów nie oglądam to ten rzeczywiście mi się podobał.Również Polecam! 8/10.

ocenił(a) film na 9
PatrySgg6903542

Tu się narażę tłumom, ale ten jeden film miażdży całą twórczość Leone, którego dokonania są interesujące, ale jedynie jako parodie, czy nawet parodie parodii.

użytkownik usunięty
terrarium

Zapadł mi w pamiec bo to chyba jedyny w którym niezniszczalny Wayne ginie przed końcem.

ocenił(a) film na 8
terrarium

Czy miażdży kwestia dyskusyjna, natomiast pod koniec zbliżenia na twarze bohaterów jakby żywcem wyjęte z twórczości Leone

terrarium

,,Opinia jest jak dziura w tyłku. Każdy ją ma''. Harry Callahan.

ocenił(a) film na 10
Franz_33

A może jak 7 dziur w głowie? Albo wschód i zachód słońca?

ocenił(a) film na 7
terrarium

Jeżeli kiedyś wrócisz do tego konta - to nie omieszkaj dodać - czym dokładnie ów film miażdży twórczość jednego z najwybitniejszych reżyserów w historii.

ocenił(a) film na 6
PatrySgg6903542

Film bardzo fajny, przyjemnie sie ogladal. Razily mnie jedynie slabo wyrezyserowane lub slabo zagrane sceny walki, troche to wszystko dretwe, drewniane i bez polotu.. Ale byc moze przyzwyczajenia z nowszych filmow juz robia swoje np taki "Tombstone" z dziewiecdziesiatego ktoregos z Kurtem Russelem.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones