Repertuar filmu w Gliwicach i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Królestwo zwierząt

Królestwo zwierząt

Le règne animal
2h 10m
W niedalekiej przyszłości, gdy epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych szerzy się wśród ludzi, François i jego syn Emile wyruszają na poszukiwanie żony i matki, która jest jedną z osób dotkniętych tymi zmianami.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Gliwicach lub
Królestwo zwierząt
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-05-10T08:19:07 https://fwcdn.pl/webv/89/49/68949/68949.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/244/10034344/KROLESTWO_ZWIERZAT___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

W niedalekiej przyszłości przez ludzką populację przetacza się epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych. Za ich sprawą niektórzy jej przedstawiciele zaczynają coraz bardziej upodabniać się swoim wyglądem i zachowaniem do zwierząt. Te obdarzone nadludzkimi umiejętnościami hybrydy uznawane są jednak za zagrożenie i izolowane w specjalnych ośrodkach. Jedną z osób dotkniętych taką mutacją jest Lena - żona François (Romain Duris). Na wieść o wypadku konwoju w dzikiej części lasu i ucieczce transportowanych w nim hybryd, mężczyzna wspólnie ze swoim 16-letnim synem Emilem wyrusza na desperackie poszukiwanie swojej partnerki. Będzie to wyzwanie zarówno dla ojcowskiej relacji François ze swoim dzieckiem jak również dla całej trójki jako rodziny. Czeka ich prawdziwe emocjonalne trzęsienie ziemi, które wystawi wszystkich na próbę.

premiera

Magazyn SFP
8
W idei hybryd łączących elementy ludzkie ze zwierzęcymi jest coś z buddyjskiej tyle że zakłóconej reinkarnacji. Może dlatego więcej tu widzę harmonii niż matni.
0
8
Coś naprawdę wyjątkowego!
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones