PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30591}

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Snow White and the Seven Dwarfs
7,3 49 061
ocen
7,3 10 1 49061
7,0 7
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Animacja przepiękna, klimat niesamowity, postacie zaprojektowane po mistrzowsku, do tego ten film autentycznie wzrusza. Po prostu arcydzieło.

dziecko_neostrady

Zgadzam się. To jest coś niesamowitego. Lepsze od Króla Lwa, a taka słaba ocena...

bartekbasista

eee,nie,nie lepsze :P

japieprze

Lepsze, oj, lepsze

bartekbasista

osobiście wolę Śpiącą królewnę

japieprze

Śpiąca też dobra, ale Śnieżka ma to coś...

bartekbasista

no wiem,ja doceniam ten film - prekursorski,rewolucyjny i pierwszy pełnometrażowy animowany film Disney'a. wspaniale,że ogsiągnął sukces bo może byśmy żadnego potem nie doczekali? ale jednak jeśli chodzi o filmy z tamtego okresu to Bambii bije ten film na głowę. Niby to 5 lat różnicy -może dużo ,może nie

dziecko_neostrady

Jak na razie wśród animacji Disneya u mnie na 2 miejscu (na 1 "Piękna i Bestia"), a mam zamiar zobaczyć wszystkie kinowe animacje tej wytwórni. Ponad połowę już widziałem, "Król Lew" na 3 pozycji.

ocenił(a) film na 8
dziecko_neostrady

Dokładnie. Bajka ma w sobie coś niesamowitego i po obejrzeniu zapewne każdemu choć przez chwilę będzie leciała piosenka krasnali "Hej HO, do pracy by sie szło". Mam do niej ogromny sentyment. Pewnie dlatego,że była pierwszym filmem pełnometrażowym Disneya, który obejrzała i jednocześnie pierwszym VHS-em, który kupiła mi mama. Pamiętam jeszcze jak jako mała 4 letnia dziewczynka po obiedzie siedziałam przed samym ekranem telewizora i przesuwałam bajkę do początku, Dźwięk przewijanej kasety w odtwarzaczu video pamiętam do tej pory mimo,że go nie używam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones