PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30591}

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Snow White and the Seven Dwarfs
7,3 49 061
ocen
7,3 10 1 49061
7,0 7
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Nie jestem pewna, ale chyba pod takim tytułem miałam kiedyś bajkę na VHS. Pamiętam tyle, że Śnieżka nie była u krasnoludków, tylko u jakiś ich kuzynów czy kuzynek. Na królewnę polował jakiś facet (brat królowej czy ktoś tam), który przemieniał się w smoka, miał swojego nietoperza. Czy ktoś kojarzy tą bajkę?

użytkownik usunięty

http://nevada.pl/article.php?id=36 tak wyglądała okładka tej kasety

Tak, ja ją kojarzę. O ile pamięć Mnie nie myli mam chyba gdzieś tą kasetę tylko musiałabym poszukać :)

Jutro jej poszukam i przegram na płytkę to wrzucę gdzieś i najwcześniej w sobotę jeśli byś chciała mogłabyś pobrać ;) O ile jutro ją znajdę :) A ja natomiast szukam filmu Królewny Śnieżki. Nie pamiętam dokładnie całej akcji, bo oglądałam to dosyć dawno jak byłam mała. Ale pamiętam, że ta macocha chciała zabić Śnieżkę(no jak wszędzie :P ) Ale szukała różnych sposobów. Pamiętam tylko jeden sposób, że dała jej jakieś wstążki czy coś i one miały ją udusić. Ale nie mogę znaleźć tej wersji filmu :( Wiem, że mało konkretnie opisany, ale nie pamiętam więcej i niestety nie mam okładki z kasety :(

użytkownik usunięty
x3kuniax3

No jasne:) super:) a filmu nie znam. Nigdy takiego nie ogądałam. A kojarzysz może Młodą Pocahontas albo Piotrusia w Krainie Magii?

http://filmy.bransat.pl/pocahontas/mloda_poc.JPG O to chodzi ;) ? No właśnie wiem, że był taki film i ona tą Śnieżkę próbowała na kilka sposobów otruć... No nie ważne :P Znalazłam kasetę tylko muszę przegrać jeszcze na płytkę i za jakiś czas wrzucę :)

użytkownik usunięty
x3kuniax3

Tak, o to:) miałam to kiedyś na kasecie. Piotrusia też oglądałam i bardzo chętnie bym sobie przypomniała:)

Piotrusia Pana to raczej nie posiadam :) A Pocahontas to nie wiem :P Oglądałam to kiedyś, ale być może z wypożyczalni :P

użytkownik usunięty
x3kuniax3

Nie Piotrusia Pana, tylko Piotrusia w Krainie Magii:) no ale mniejsza z tym. Czekam na Śnieżkę:)

Hehe :P Ale i tak nie mam :P A Śnieżkę zaraz przegrywam :)

użytkownik usunięty
x3kuniax3

Hej. Jak tam idzie przegrywanie Śnieżki?:)

Hey ;) Sorka, ale chwilowo miałam problemy z kompem ;/ Ale już włączyłam przegrywanie i idzie po woli ;) Także za nie długo powinna być gotowa :) Sorka, że tak długo :P

użytkownik usunięty
x3kuniax3

Nie szkodzi. Czekam z niecierpliwością:)

użytkownik usunięty
x3kuniax3

I jak idzie?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones