PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30591}

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Snow White and the Seven Dwarfs
7,3 49 053
oceny
7,3 10 1 49053
7,0 7
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Wspomnienia

ocenił(a) film na 8

Ach stary dobry Disney... łza się w oku kręci jak kiedyś bajki potrafiły być wspaniałe a nie to co teraz-sam shit dzieci oglądają.

Agap0081

Właśnie, kiedyś to były bajki, pouczające, uczące miłości, szacunku, przyjaźni. Dzisiaj chyba bajki robione są tylko dla kasy, bo jak dla mnie nie mają żadnego przekazu i demoralizują, chocby nowa wersja Śnieżki - Mirror, mirror. Czy ta w ogóle ma coś w spólnego z pierwotną wersją? No chyba nie...

ocenił(a) film na 8
ja93

Kompletnie nic. Oglądałam ten film i powiem szczerze że zrobili ze śnieżki jakąś wojowniczkę machającą mieczem. Co to ma być??!!
W ogóle we wszystkich bajkach teraz panuje przemoc. Ok kiedyś w sumie też były ale przeciwnicy byli bardziej ludzcy teraz to dziwne powykrzywiane stwory.

Agap0081

Dokładnie..

ocenił(a) film na 8
Agap0081

Też mam wielki sentyment do starych animacji, ale obecnie powstaje nie tylko shit - również takie produkcje jak "WALL-E", "Odlot", "Kraina lodu", "Koralina", "Księżniczka i żaba" - naprawdę dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones