PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=64944}

Królewna Śnieżka

Snow White
6,3 2 836
ocen
6,3 10 1 2836
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

jejciu jak ja lubię tą aktorkę tylko szkoda że nie mogę obejrzeć filmu ( znowu) bo oglądałam go już wcześniej jak byłam mała ale już prawie nic nie pamiętam;C

Kauri

A ja oglądałam ten film wczoraj i prawdę mówiąc nie powalił mnie. Wiem,ze to miało być do telewizji,ale można to było zrobić umiejętnie i bardziej ze smakiem. Śnieżka wyglądała jak Chinka,aktorka grająca główna role ma taki typ urody i nie nadaje sie do tej roli stanowczo. Krasnali nie skomentuje,pozwolicie? :) Książę mógłby nie istnieć,nie odegrał żadnej znaczącej roli. Królowa była ok.
Historia nie wciągnęła mnie,tylko okropnie wynudziła. Plus za zdjęcia i ładne widoczki.
4/10 Niestety.

mrs robinson

no wiesz ja tam prawie nic nie pamiętam ale po części masz rację chciałabym znowu obejrzeć ten film ale nie zabiłabym dla niego, no i każdy ma inny gust innym się podoba innnym nie

ocenił(a) film na 7
Kauri

http://www.efilmy.net/film,13870,Krolewna-Sniezka-Snow-White-2001-Lektor-PL.html tu możesz zobaczyć film,lecz to prawda film nie powala było bardzo sztucznie zrobione niektóre momenty,lecz Kristen Kreuk i Miranda Richardson jak zwykle nieźle zagrały zagrały.Choć wole oglądać Kristen w serialu Beauty and the Beast.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones