PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738176}

Królowa Katwe

Queen of Katwe
7,0 1 944
oceny
7,0 10 1 1944
Królowa Katwe
powrót do forum filmu Królowa Katwe

Infantylny

ocenił(a) film na 3

Film bardzo infantylny. Przebarwiony. Ktoś gotów się zdziwić jak w tych slumsach Ugandy jest kolorowo, czysto, ładnie i wesoło. Nie wiem czy wprowadzenie w błąd widzów leżało twórcom na myśli , ale tak to wygląda. Dużo afrykańskiej muzyki, też raczej nie ze slumsów. Reszta taka sobie , bez wyrazu. Nazywanie tego filmu Dramatem Sportowym .... hmmm.

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

moim zdaniem jesteś zbyt surowy to jednak wytworni disneya nie pokazują drastyczności świata pokazują jak by nie było przekoloryzowana rzeczywistość
gdyby się jednak postawić na ich miejscu to i tak mieli prze...... większość z życiowych szachistów przewrócilo by królową film ładnie zrealizowany z aktorami amatorami którzy nie mieli większych sukcesów poza matka phionny i ich nauczycielem którzy zagrali na miarę możliwości większość wytworni by się pewnie poddała disney jednak dał rade wycisnąć z tego ciekawą opowieść
zdjęć fakt bardzo mało ale przyjemny film

ocenił(a) film na 3
Thengel1986

Zbyt surowy ? Nie wiem co napisać, chciałem być obiektywny . Film oparty na faktach. Od takich wymagał bym więcej realności. Nie mam nic wielkiego do zarzucenia grze aktorskiej. Nie napisałem tego w komentarzu , ale na swoją obronę napiszę że mieszkałem w Afryce jakiś czas i interesuję się tym kontynentem. Chciałbym by filmy pokazywały ją i ludzi tam żyjących bardziej realnie. Nie tylko jako miejsce z cudownymi zachodami słońca , pięknym ludźmi i cudowną naturą. Akurat tamte czasy i tamto miejsce nie było zbyt wesołe.

ChrisKrasz

też mieszkałam w Afryce (: ale to nie jest taki film, który ma pokazywać smutne realia. i mimo tego, że na faktach, to jednak nie dokument.

ChrisKrasz

Zgodzie się że manowce że to jednak nie jest film który miał pokazywać realia w Afryce, uważam że właśnie miał nieść pozytywne przesłanie i to mi się w nim podobało oczywiścię każdy ma prawo do swojej opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones