Królowa Kier

Dronningen

2019 2 godz. 7 min.
7,3 5 163
oceny
7,3 10 1 5163
7 410
chce zobaczyć
7,0 7
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":7}

Anne (Trine Dyrholm) jest szanowaną prawniczką, która pomaga nieletnim ofiarom molestowania seksualnego. Jej mąż, Peter (Magnus Krepper) to ceniony lekarz. Wysoki ekonomiczny, zawodowy i towarzyski status pozwala im wieść komfortowe życie w eleganckiej posiadłości, w której wychowują córki bliźniaczki. Pewnego dnia w ich domu zjawia się Gustav (Gustav Lindh) – zbuntowany nastoletni syn Petera z pierwszego małżeństwa. Jego obecność obudzi w Anne uśpione pragnienia, podsycane przez spojrzenia, gesty, przypadkowy dotyk. Czy zakazana relacja, w której do zyskania jest chwila erotycznego spełnienia, a do stracenia – wszystko, jest warta ryzyka?

opis dystrybutora kino

Anne (Trine Dyrholm) to odnosząca sukcesy prawniczka, która specjalizuje się w prawie dotyczącym nieletnich. Mieszka w pięknym modernistycznym domu z córkami bliźniaczkami oraz mężem, Peterem (Magnus Krepper), który jest lekarzem. Kiedy wprowadza się do nich jej nastoletni pasierb, Gustav (Gustav Lindh), Anna go uwodzi. Kobieta jest zmuszona podjąć nieodwracalną decyzję z fatalnymi konsekwencjami.

rakija
opis użytkownika

Kochający mąż, prosperująca kariera i wysoki status społeczny - to wszystko posiada Anna - odnosząca sukcesy prawniczka. Nikt dobrowolnie nie zrzekłby się takiego życia. Chyba że na horyzoncie pojawi się młody Gustav i perspektywa płomiennego romansu zaburzy dotychczas spokojne życie. Historia nie różniłaby się od wielu innych jej podobnym, gdyby potencjalny kochanek nie był równocześnie synem męża Anny z poprzedniego małżeństwa. Na szali położone zostaje rodzinne szczęście, jednak jego zachowanie okazuje się mimo grożącego skandalu niezwykle trudne. Fabuła “Królowej Kier” opowiada historię o zakazanej pasji i decyzji, której skutki nieodwracalnie zmieniają dotychczasowe życie wszystkich jej bohaterów.

platforma vod