Film

Garage Sale Mystery

2013 2 godz.
5,5 66
ocen
5,5 10 66
69
chce zobaczyć
{"id":"693340","linkUrl":"/film/Kr%C3%B3lowa+wyprzeda%C5%BCy-2013-693340","alt":"Królowa wyprzedaży","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/33/40/693340/7569016.2.jpg"}
Jennifer podejrzewa, iż seria włamań w jej miasteczku ma związek z wyprzedażami garażowymi. Wkrótce kobieta znajduje ciało przyjaciółki i postanawia rozwiązać zagadkę.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Tytułowa "Królowa wyprzedaży" to Jennifer Shannon. W tę rolę wcieliła się Lori Loughlin, aktorka znana z serialu "Pełna chata". Jennifer ma wyjątkowy dar do wyławiania prawdziwych perełek na wyprzedażach garażowych i targach. Później odsprzedaje je z zyskiem w swoim sklepie. Czasem jednak zdarzają się wyjątkowe nabytki, które naprowadzająTytułowa "Królowa wyprzedaży" to Jennifer Shannon. W tę rolę wcieliła się Lori Loughlin, aktorka znana z serialu "Pełna chata". Jennifer ma wyjątkowy dar do wyławiania prawdziwych perełek na wyprzedażach garażowych i targach. Później odsprzedaje je z zyskiem w swoim sklepie. Czasem jednak zdarzają się wyjątkowe nabytki, które naprowadzają ją na ślad niebezpiecznych tajemnic. Wtedy w bohaterce budzi się zmysł detektywistyczny. Czy uda jej się rozwikłać tajemnicze sprawy i czy sama nie stanie się przez to celem złoczyńców?

na podstawie
Suzi Weinert (książka) / Ronald Parker (materiały do scenariusza, historia)
studio
Bargain Street Productions / Front Street Pictures / Side Street Post
data produkcji
2013
tytuł oryg.
Garage Sale Mystery
inne tytuły
Królowa wyprzedaży Polska
Mystère à Glenwood Francja
Więcej...
Film kręcono w Maple Ridge i Mission (Kanada).

forum filmu Królowa wyprzedaży

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum