PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204585}

Królowa

The Queen
7,0 58 302
oceny
7,0 10 1 58302
7,2 27
ocen krytyków
Królowa
powrót do forum filmu Królowa

oj bardzo sredni film, niestety sie zawiodłem. nie ma rozmachu, który powinien być właściwy dla tego typu produkcji, najwyraźniej zabrakło kilkudziesięciu mln $ w budżecie. szkoda, bo dobry temat, tylko potraktowany troche byle jak.

ocenił(a) film na 9
_NA_RELAKSIE_

Brakuje rozmachu? Ten film miał taki kameralny być. Nie samym rozmachem człowiek żyje.

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

ale to nie zmienia faktu, że jest to film przecietny a nawet słaby...

ocenił(a) film na 9
andrzejek

Owszem, to nic nie zmienia. Tym niemniej zarzut absurdalny jak dla mnie. Pzdr.

Sqrchybyk

dobre :P.........i pozdraiwam wszystkich bo wpis za krotki,filmu jeszcze nie widzialam ale planuje sie wybrac wtedy wrcoe i wyraze opinie;>

ocenił(a) film na 8
_NA_RELAKSIE_

a na czym ten rozmach miał według Ciebie polegać??

ocenił(a) film na 9
_NA_RELAKSIE_

rozmachu???!!! to nie jest hollywodzka produkcja z Brucem Willisem na przykład; film jest doskonały

ocenił(a) film na 8
_NA_RELAKSIE_

Własnie wróciłam z tego filmu i powiem,ze dla mnie był taki jaki sobie wyobrażałam,zero rozmachu wszystko kameralnie i tak jak nalezy.A ci co go tak skrytykowali to chyba nie zauważyli głównego zamysłu filmu lub spodziewali sie iście Hollywodzkiej produkcji.pzdr.

Phoebe_90

jasne... to po co w ogole robic fabularny film? wieksze wrazenie zrobiłby na mnie dokument niż tak jak tu fabuła z jakimis wstawkami rodem z cnn. moim zdaniem to nie spełniło roli. tyle. chociaz aktorzy zagrali OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones