PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 040
ocen
7,5 10 1 267040
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

A ja dam 1

ocenił(a) film na 7

I koniec.

ErvinRommel

Twoja sprawa. *wzrusza ramionami*

ocenił(a) film na 9
ErvinRommel

ale kogo to obchodzi ?

ErvinRommel

Myślisz ze twoja ocena nas wzruszy?

ErvinRommel

Dałeś ocenę jaką chcesz - OK, ale po co się tym chwalić! Uważasz, że serio kogoś to obchodzi?

ocenił(a) film na 7
cloe4

Mnie obchodzi.

ocenił(a) film na 7
ErvinRommel

Po co komentujecie XD
Macie ból Dupy,to widać.

ErvinRommel

Tu masz ból dupy z tą animacją. XD

ocenił(a) film na 7
cloe4

Powtórz,bo nie rozmumie :/

ErvinRommel

Literówka.. Powinno być "Ty", a nie "Tu"...
Wybacz, ale to prawda, uczepiłeś się Frozen jak nie wiadomo czego.

ocenił(a) film na 7
cloe4

Dlatego trzeba to zniszczyć :P
Ocena wygórowana,ale za to słabsza od smoka 1,2
A to przecież główna siła Dreama.
Disney i DreamWorks.......Wiesz o co chodzi.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Wiem o co chodzi..
Że jesteś trollem niedoj*bem i od tych hejtów to ci się w ci*ie poprzewracało skośnooki transwestyto, za robote sie weź darmozjadzie, jak przyjechałeś do caritasu to ci jurek owsiak pałą herbate słodził.

ocenił(a) film na 9
spajda_rap

Heh uśmiałem się

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

Nie wyzywaj, bo będziesz musiał te twoje slipy zmienić.
Spajda rap......Ku*wa........
Nick z Du*y,to i jego właściciel Hu*owy.
Grasz jak Gów*o.Zacznij żyć.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

ErvinRommel, po twojej profilówce stwierdzam że wyglądasz jak Pinokio po inwazji korników, dodam jeszcze że jak na ciebie patrzę to chcę wysłać sms-a o treści POMAGAM.
P.s - Czy istniejesz również w wersji z mózgiem ? A.. Zapomniałem ci jeszcze powiedzieć że miałem zostać twoim ojcem ale kundel mnie wyprzedził...

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

Wszystkie teksty znam.Grubo jak na dziwczynkę.
Prowokacja działa na was jak lepka na muchy.

ErvinRommel

A jednak dałeś 9? ;)

ocenił(a) film na 7
cloe4

Chciałem oszczędzić wstydu tej wyżej.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Znasz ? Lepiej dowiedz się kto jest twoim ojcem bo słyszałam że cię robili w pięci na przystanku :)

ocenił(a) film na 10
spajda_rap

pięciu*

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

Mnie robili w pięciu,ale ciebie metodą In vitro.
Cyborgu.
Niedługo takie 14 latnie chłystki pójdą pracować na zmywaku.
I będziesz musiał po mnie pozmywać,a ja nawet nie dam ci napiwku.
Na avatarze masz księżniczke.
Kim ty Jesteś>
W porównaniu do ciebie potrafię pisać, i niebęde pisał popraw pod swoimi postami, analfabeto.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Jesteś tak dowcipny jak twój ojciec którego największym kawałem jesteś ty :D ponoć twoja stara ma romans z papą smerfem.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Nie żebym coś do cb miał, ale pamiętam jak kiedyś jechaliśmy pociągiem to ja wystawiłem tyłek przez okno a ty morde, a ludzie wołali : O JAKIE ŚLICZNE BLIŹNIAKI

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Słyszałem też że walisz konia głową, a jak twoja stara przychodzi do myjni umyć majty, to mówią że spadochronów nie przyjmują

spajda_rap

Dziecko ciśnie trolla, takiej rzeczy na Filmwebie jeszcze nie było.

ocenił(a) film na 7
spajda_rap

Jacy ludzie wystawiają Dupe przez okno?
Nie pamiętam,abyśmy jechali pociągiem.
No,chyba że ta trendowata pani w specjalnym wagonie to ty.

A ja się Ku*rwa śmieje,że księżniczka Wystawia dupę przez okno, krzycząc "JAKIE ŚLICZNE BLIŹNIAKI"

Najlepszym kawałem jest to,że chłopaczek który nawet nie ma praw wyborczych, zagłębia się w internet, poczym
pisze mi pod moimi postami, że wystawiasz dupe,że kochasz sięz papą smerfem...A na koniec najlepsze.....
Piszesz,że ja jestem dzieckiem :)
Przemyśl, chłopaczku, Bo cie balkon wychowa.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Co ty masz spięcie w wibratorze że sie tak spinasz, nie spinaj się jak baranie jaja bo ci żyłka w ci*ie pęknie ? Zapytam : Byłeś może w Laponii, bo widze że ci mózg zamarzł. Dodam że robili cie przez telefon, i nagle się sygnał urwał, i wyszedł taki bezmózg z dysfunkcją erekcji i w dodatku ze skłonnościami homosexualnymi.. Drugi Trynkiewicz.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Idź się ruchaj z deszczem, bo tylko on na ciebie leci. Wiesz jak powstałeś ? Ojciec spuścił się na kapcia i klepnoł matke w tyłek.

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Wiesz kiedy twoja stara popełniła największe gówno ? Wtedy kiedy cie urodziła. Jak na ciebie patrze to jednak popieram aborcję. Słyszałem, że jak masz atak padaczki, to ojciec wkłada ci pałe w cipe, wtedy sie uspokajasz.

ocenił(a) film na 5
ErvinRommel

Nie żebym chciał się włączyć w tę jakże elokwentną dyskusję, ale obawiam się, że negowanie czyjejś pisowni, czy wiedzy ortograficznej podczas gdy samemu popełniamy szkolne błędy ("niebędę"), jest całkiem nietrafionym pomysłem.
Życzę dalszej konwersacji na poziomie wykraczającym poza możliwości większości użytkowników tego forum.

ocenił(a) film na 7
G00N3R

Dzięki :)
Przyłończysz się?

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

E h*ju wąsaty wróciłem :D synu Kaczyńskiego ty

ocenił(a) film na 10
ErvinRommel

Słyszałem że matka cie r*cha swoim pałąngiem na noc żebyś po porządnym dymanku szybciej zasnął, bo stary do późna w Hadluxie robi i nie ma kto smoły palic na asfalt :) a jak do domu już wraca to się kładzie razem z tobą bo bida w hałupie i na jednym łóżku we trójkę spicie, ty k*rwa 30letni prawiczku, starego r*chasz w dupsko zwyrolu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones