PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 916
ocen
7,5 10 1 266916
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

czyli tak w scenariuszu było, wątek sporu siostrzanego wklepany w bajkę na siłę żeby mogły rozegrać się dalsze wydarzenia, nikt nikomu nic nie tłumaczy, nikt nikomu nie podaje ręki, nikt się nie zastawia nad tym chociaż co chwila bohaterki wyśpiewują co czują (hipokryzja), typowe zachowanie babskiej chamki arogantki, to jest film dla dzieci bo dzieci nie załapią braku dobrych intencji, ponad to można się poważnie nudzić, tylko wyśpiewują co czują albo co robią, zamiast wyśpiewywać jak rozwiązać problem swój, mnie to znużyło 45 minut trwa aż pokaże się jakiś zabawny bohater (pół filmu), jak się pokazał rozczarował mnie albo był zbyt zwykły żeby rozkręcić wyjątkowo nudną bajkę, znudziłem się i zmęczyłem Olaf nie pomógł, zbyt proste ma żarty zbyt banalny jest

ocenił(a) film na 10
Bonus

"wątek sporu siostrzanego wklepany w bajkę na siłę"

1. Spór był od samego początku, ale nie od samego początku było, że będą to siostry.

2.Natomiast wydaje mi się, że na siłę był 'wklejony' Olaf. Bez niego filmu w żaden sposób nie skategoryzowałbym jako 'familijny' tylko jako 'dramat'.


Śpiewają, bo jest to musical. Staranniej wybieraj filmy jakie cię interesują to nie będziesz rozczarowany.


P.S. Jak można o 3 w nocy siedzieć na filmwebie i pisać takie komentarze? Życia nie masz?

ocenił(a) film na 10
foxbond

Zgadzam się, zwłaszcza co do Olafa;)

I nie wydaje mi się żeby spór był "na siłę", tak samo motywy działania bohaterów są zupełnie jasne, bajka przepiękna pod względem zarówno graficznym jak i muzycznym, niesie ze sobą morał i pokazuje ze to rodzina jest najważniejszą wartością i razem uda sie rozwiązać każdy problem.

Ale oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones