PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715668}
5,4 17 648
ocen
5,4 10 1 17648
5,7 10
ocen krytyków
Krampus. Duch Świąt
powrót do forum filmu Krampus. Duch Świąt

zapowiada się interesująco. Mi to wygląda na połączenie kina familijnego z fantasy, horrorem i czarną komedią heh :) Warto obejrzeć choćby z ciekawości by móc go potem ocenić niż oglądać po raz n-ty filmy w tv i narzekać.

ocenił(a) film na 6
tikitaki

No zapowiadał się trailer na "ciepłą komedię rodzinną-na święta" :D Hehe Też jestem ciekaw tego filmu

ocenił(a) film na 7
JNike79

No i dobrze, wystarczy już tych debilowatych komedyjek o szczęśliwych rodzinkach. Święta to nie tylko czas pokoju i radości. A ten film być może będzie jedną z niewielu okazji, aby przywrócić świętom odrobinę nadnaturalności i metafizyki. Bo to, co my nazywamy świętami ogranicza się już tylko do kupowania, chlania i oglądania TV.
Aż tu nagle wyskakuje taki Krampus i kopytami rozgania wesołkowate towarzystwo :)

ocenił(a) film na 7
tikitaki

Trailer faktycznie wygląda Ciekawie. Natomiast fakt, że film nakręcili w 2 miesiące zaczyna budzić u mnie mieszane uczucia.

tikitaki

Ciekawe jak sobie poradzą z tą "straszną" częścią. Podobno sam film jest z ratingiem PG-13..

ocenił(a) film na 5
tikitaki

Magia świąt została tu ukazana lepiej niż gdziekolwiek indziej. Mam tutaj na myśli głównie pierwsze 5 minut filmu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones