PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846165}
4,2 11 891
ocen
4,2 10 1 11891
3,7 7
ocen krytyków
Krime Story. Love Story
powrót do forum filmu Krime Story. Love Story

Film to wyśmienity wybór, na wieczór po całym tygodniu pracy. Nie wymaga od widza za dużo, ale tez nie daje usnąć ;) Akcja jest dynamiczna co powoduje, ze film wydaje się bardzo krótki. Podział na fragmenty i chaotyczne ułożenie ich w całość nadają filmowi kształtu i wprawiają w lekką dozę niepewności i skupienia. Moim zdaniem bardzo dobrze sfilmowany, nie zabrakło pieknych kadrów i widoków na morze, jak również brudnych uliczek, przepełnionych grozą i przestępstwem.
Gra aktorka na dobrym poziomie, biorąc pod uwagę typ kina ;) Nic szczególnie nie ujęło, ale też nic nie odrzuciło. Bardzo pozytywna postać Wajchy, który nawet w cięzkich chwilach potrafił pozytywnie spojrzeć na świat.
Czas w kinie spędziłam miło i dobrze i mi się film oglądało, także polecam ;)

inonka

PS bardzo fajna muza i przede wszystkim różnorodna ;)

inonka

Mam takie same zdanie. Bardzo dobry film do chillerki. Muza jest genialna. Kuba Jurzyk - Być dla kogoś, no kurde! Uwielbiam ten utwór i tym mnie tak bardzo urzekli, że wybaczam im wszystko co poszło nie tak xD hahah
A tak na poważnie to fajnie mi się oglądało, nie było monotonnie, co chwila coś się działo i bardzo dużo miejsc, więc kadr się zmieniał dynamicznie i to na miłe w odbiorze rzeczy np. scena na plaży - piękna. Co do aktorów to wiem jedno, Gąsiewska jest kurde śliczna skubana....

anulkakaka

Oj bardzo śliczna jest i w sumie to ona najbardziej do pójścia na film mnie przekonała :D Ale muszę powiedzieć, że bardzo ciekawie Ci aktorzy byli dobrani i na prawdę spoko się oglądało. Poszedłem bez większych oczekiwań, a wyszedłem w dobrym nastroju. Nie jest to oczywiście najlepszy film roku, ale do obejrzenia właśnie dla chillu - ok.

inonka

Postać Wajchy jak dla mnie najlepsza, UWAGA SPOILER
szkoda, ze tak skończył ;( Niestety złe decyzje niosą ze sobą ryzyko i wydaje mi się, ze to był główny przekaz filmu.

inonka

Lepiej ująć nie można, chill story ;) świetny wybór jak na wieczorny relaks, małowymagający, ale dobrze się oglądało!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones