PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 160
ocen
7,3 10 1 114160
5,2 12
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Ciekawi mnie jakim cudem na Crematorii mogło być -300 stopni w nocy, skoro w zero
absolutne odpowiada −273,15 °C = 0 K. Ktoś może to wyjaśnić? Bo już nie wiem czy ja aż
taka noga byłem z fizyki czy twórcy filmu nie odrobili pracy domowej i robią sieczkę z mózgu.
Poza tym film całkiem fajny ;)

ocenił(a) film na 7
mikemodano

Też to zauważyłem :). Ale myślę, że mogli zastosować inna skalę temperatur, niż stopnie Celsjusza. Np -300 stopni Fahrenheita to około -88,7C, więc już jak najbardziej "znośna" temperatura ;).

ocenił(a) film na 10
Jaszczur9107

Też się nad tym zastanawiałem jakim cudem oni biegli na powierzchni do hangaru skoro przy -40 człowiek średnio wyrabia.

ocenił(a) film na 7
Mateo_SF

No cóż. Ten film to nie jest nawet science-fiction tylko kosmiczne fantasy więc takich bzdur jest tam więcej ;)

ocenił(a) film na 8
Jaszczur9107

Zdecydowanie temperatura jest jest w stopniach Fahrenheita. Mysle ze znaczenie gorzej jest w druga stronę i jest to jedna z niewielu rzeczy ktora mnie bardzo razie w kronikach. Na tej planecie nie mogło by być w ogóle tlenu niestety. Wiec takie bieganie po powierzchni to zupełna bajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones