PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616664}

Kroniki lombardu

Pawn Shop Chronicles
6,1 4 937
ocen
6,1 10 1 4937
Kroniki lombardu
powrót do forum filmu Kroniki lombardu

dotychczas miałem go za totalne drewno, tutaj pokazał wreszcie większy warsztat.

ocenił(a) film na 9
manuka

Paul Walker to dobry aktor, widocznie malo z nim filmow widziales, albo tylko Szyb cy i Wsciekli.
Na pewno film nie jest do obejrzenia za sprawa Paula, bo jest naprawde dobry. Swietna czarna komedia z elementami kryminalnymi.
Doskonale dialogi i humor sytuacyjny.

ocenił(a) film na 5
black_bastard

Running Scared to druga moim zdaniem najlepsza rola Walkera

ocenił(a) film na 9
manuka

Running Scared to najlepsza rola Walkera, a sam film genialny. Sprawdz sobie takze The Lazarus Project i Vehicle 19

ocenił(a) film na 5
black_bastard

nie muszę bo widziałem

ocenił(a) film na 9
black_bastard

totalnie popieram! ale tutaj mnie totalnie rozwalił na łopatki, zagrał po prostu świetnie. Vehicle 19 przede mną i czekam na Hours.
Poza FF to The Lazarus Project i Running Scared są świetne... Jako Bobby Z też daje radę ;)

jezzie

Teraz czekam na Hours bardziej niz zwykle..:(

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

Hours można już obejrzeć.

krzychu1323

chodzi o premierę w kinie:)
bo ogólnie już oglądałam,sceny jak opiekuje się Abby sa wspaniałe .....

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

ogólnie świetny film, tak się o nią starał, ledwo dychał, ale kręcił. A w kinie ma być ten film? Nawet nie wiedziałem, w takim razie też się wybiorę pewnie obejrzeć raz jeszcze.

krzychu1323

w grudniu ma być podobno premiera,ale boję się,że nic z tego nie wyjdzie,tak czy inaczej mają byc jeszcze 2 filmy z nim...

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

No tak, prawie skończył F&F7 i Brick Mansions jest już w postprodukcji, koniecznie trzeba obejrzeć, to będą wyjątkowe seanse.

krzychu1323

B dna nich płakała,obawiam się,że nawet na wesołych senach,ostatnią scenę z F&F 7 jaką zagrał był pogrzeb :(

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

Dziwnie się ogląda z nim filmy teraz, tak jak mówisz ciężko się uśmiechnąć nawet na wesołych scenach, a już oglądanie Fast 7 gdzie będzie musiał zostać uśmiercony w trakcie będzie baaardzo nieprzyjemne, tym bardziej. że był moją ulubioną postacią w serii, Twoją zapewne też.

krzychu1323

No pewnie,to dla niego oglądałam wszystkie cześci,był mega przystojny,zabawny i słodki....

krzychu1323

wolałabym,aby wyjechał czy coś,bo jego śmierć...byłaby podwójnym ciosem :(

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

Raczej uśmiercą, bo przecież ma żonę, dziecko, gdzie miałby wyjechać, ale swoją drogą zobacz Paul będzie do pewnego momentu, nie będzie Hana ani Giselle. Hobbs będzie ranny, nie wiadomo ile dostanie, ekipa będzie mocno okrojona, tyle tylko, że będzie ten z Tokio Drift, ale również nie wiadomo ile czasu.

krzychu1323

zgadza się,masakra :(

Kinomaniaczka_tvd

A co sądzicie o filmie Hours? Dla mnie zajebisty naprawde Dobry film Trzyma w napięciu i jest no poprostu dobry :D

baxiorek10

zgadza się,jest genialny i bardzo wzrusza....
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5Nwtc398pP8

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

podpisuję się po opinią kinomaniaczki, świetny film, bardzo wciągający, wzbudza emocje i niepewność jak się skończy i wzuszenia też są.

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_tvd

Hours może być, ogólnie nudny,choć Paul pokazał klasę. Przyjemnie było Go oglądać.

sly46

zgadza się....był świetny

ocenił(a) film na 7
manuka

Genialna rola Paula,sam film traci, gdy On znika z ekranu. Ale moim zdaniem najlepszą rolą Paula była w Running Scared, sam film również rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones