Kropka nad i

1928
7,0 3
oceny
7,0 10 3
32
chce zobaczyć
{"type":"film","id":209725,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kropka+nad+i-1928-209725/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kropka nad i
 • W wytwórni przygotowywany jest nowy film, trwają dyskusje nad rozwiązaniem akcji i zakończeniem scenariusza. Bohaterami są bezdomna, bezrobotna, głodna dziewczyna i młody mężczyzna o niewiadomym źródle dochodów. Pokochali się, lecz "ich miłość przeminęła z wiosną". Spotykają się ponownie po dziesięciu latach. Mężczyzna chce naprawić krzywdę wyrządzoną dziewczynie, ale ktoś inny dał już nazwisko jej córce . . . Co zrobić z bohaterem - zastanawiali się w wytwórni. I przyjęli pomysł pewnej robotnicy: mężczyzna zaopiekuje się chłopcem sierotą, schwytanym na gorącym uczynku kradzieży.
  Źródło: filmpolski.pl
  Ktoś coś wie na temat jakiejkolwiek kopi ?

 • Neuromer Film nie zachował się do dnia dzisiejszego.
  Źródło : filmpolski.pl

 • Neuromer Czy to znaczy, że te 3 oceny są wystawione bez uprzedniego obejrzenia filmu?

 • Zygfryd666 na tym portalu to jest nagminne, ale tacy są ludzie

 • Neuromer No, ale to mogliby zablokować ocenianie, jak przy filmach, które nie miały jeszcze premiery. ;)

 • Zygfryd666 mogliby ale tego nie robią, kiedyś nawet gdzieś była na forum taka dyskusja czy można oceniać filmy których nikt nie widział, oczywiście można, tylko po co ? i na podstawie czego? notatek prasowych, zdjęć ?? :)

 • Neuromer A nawet i bym poszedł dalej, choć może za daleko? Niemniej, jak obiektywnie ocenić film, taki jak "Mocny Człowiek", w którym mamy inną muzykę, niż ta pierwotnie do filmu napisana? Do tego, w tym konkretnym przypadku, dość awangardową jak na tamte czasy. Nawet jeśli ta muzyka bardzo pasuje i robi klimat, to nie jest już to muzyka oryginalna, a i przez to sam film jest inny w odbiorze.

 • Zygfryd666 Zgadzam się, że muzyka ma tu kluczowe znaczenie i jej brak tudzież zmiana znacząco wpłynęłaby na odbiór. Zawsze można wyłączyć głos, ale oryginalnego soundtracku już się nie odtworzy. Cóż, nie pozostaje nam nic innego jak ocenić film taki, jaki otrzymaliśmy jako widzowie współcześni.