PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341007}

Kropka.com

Dot.com
5,5 283
oceny
5,5 10 1 283
Kropka.com
powrót do forum filmu Kropka.com

beznadziejny film

ocenił(a) film na 3

beznadziejny film. Nudny i w ogóle nie śmieszny.Może Portugalczyków śmieszy ale polaków nie zachwyci niczym.

ocenił(a) film na 8
doliwaq

Ja niestety nie mogę się zgodzić z powyższą opinią. Pomimo, że film jest portugalski, to jest bardzo polski :-) i mam tu na myśli zachowanie i postępowanie bohaterów oraz klimat małych miejscowości. Moim zdaniem film warto oglądać z przymrużeniem oka. My bawiliśmy się na nim bardzo dobrze.

doliwaq

potwierdzam, beznadzieja jakich mało

ocenił(a) film na 7
plj3

zgadzam się z arok2. Wyszłam w niego naładowana pozytywną energią. Film trzeba traktować w przymrużeniem oka, uważam, że mimo, że portugalski, jest tez bardzo "polski". Fajna gra zwykłych ludzi i ciekawa, realna historia + piękne widoki. Dla mnie na 7.

ocenił(a) film na 7
plj3

zgadzam się z arok2. Wyszłam w niego naładowana pozytywną energią. Film trzeba traktować w przymrużeniem oka, uważam, że mimo, że portugalski, jest tez bardzo "polski". Fajna gra zwykłych ludzi i ciekawa, realna historia + piękne widoki. Dla mnie na 6+ (no ale daje 6 bo plusa nie moge:)).

doliwaq

Byłam na tym filmie wczoraj i mi się bardzo podobał.. Nie należy tego filmu porównywać z innymi filmami bo jest nieprzeciętny. Mnie by pewnie kiedyś nie śmieszył, ale kocham portugalię, byłam, znam. Krążą różne opowieści. I śmieszy w tym filmie to jak świetnie bo jest genialnie przedstawione! Nie ważne ile pieniędzy oferuje firma- nie przyjmą bo hiszpańska! (odwieczna wojna :P), albo to jak podchodzą do religii. To jest wszystko zabawne gdy się zna Portugalczyków i uświadamiasz sobie jak realny jest ten film i te dialogi :)

ocenił(a) film na 7
doliwaq

dla mnie film jest na prawdę dobry, czasami nieco naiwny, ale są chwile (częste dodajmy) gdy człowiek wybucha głośnym śmiechem. Spora dawka pozytywnej energii 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones