Kruistocht in spijkerbroek

2 godz. 5 min.
5,7 1 799
ocen
5,7 10 1799
421
chce zobaczyć
{"type":"film","id":269304,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kruistocht+in+spijkerbroek-2006-269304/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Krucjata w dżinsach
  • szczulej ocenił(a) ten film na: 6

Byłam na filmie z klasą w ramach ,,Lekcji w kinie,,. Ogólnie film podobał mi się, ale moim zdaniem nadaje się bardziej do telewizji niż do kina. Wiele osób z mojej klasy zapytanych, jak podobał im się film, odpowiadali, że świetnie im się spało, więc na pewno nie jest to produkcja dla wszystkich;)

• mabmouldheel ocenił(a) ten film na: 1

szczulej i pani w różowym sweterku i w kucyku wogóle się nie udzielała . ;< no życie . beznadziejny film .

• Tsukiakari ocenił(a) ten film na: 7

szczulej Hej, też to miałam na lekcji w kinie:) Skąd jesteś?

• szczulej ocenił(a) ten film na: 6

Tsukiakari z Gdyni;)

• szczulej Też byłem na tej lekcji w kinie (Szczecin),
    film żenada nuuudny. nie dla mnie

• Siusiumaru ocenił(a) ten film na: 5

19adam97 Chyba jakiś ogólnopolski repertuar, bo ja również byłam na tym w ramach lekcji w kinie ( woj. dolnośląskie) i szczerze mówiąc mam podobną opinię do waszej - film nudnawy i baaardzo przewidywalny .

• Turkusowa26 ocenił(a) ten film na: 7

Siusiumaru Ja też byłam, ale w filharmonii. No i było o efektach specjalnych, a potem ten film. Ja oglądałam już kiedyś, a dzisiaj właśnie na tym 'Lekcja w kinie' sobie jeszcze odnowiłam. Mi się film podoba osobiście.

• suomii ocenił(a) ten film na: 7

Turkusowa26 ja byłam na tym w piotrkowie trybunalskim, również na "lekcji w kinie" mi się osobiście film bardzo podobał, mojej szkole chyba też, szczególnie jak wszyscy bili brawo jak się np. całowali :)

• suomii Też byłam, w Kaliszu. Film fajny, chociaż faktycznie czasami nuda. I reszta widowni też była spoko ;D. Np. kiedy 'niestety' zaciął się film, wszyscy klaskali i ogólnie była radość xD. I duży +, bo lekcję prowadził Marcin Krawczyk :D.

• k_laudia ocenił(a) ten film na: 6

Matita a ja byłam w Nysie również na lekcji w kinie ;)
    większość dziewczyn mówiło że podobał im się ten film, a chłopcy mówili że spali ;)
    aktor był z Gdyni.

• qazedc0 ocenił(a) ten film na: 6

k_laudia tez byłam na lekcji w kinie (podkarpacie;) banalny, ale mi sie podobał 6/10

• anahi95portilla ocenił(a) ten film na: 6

szczulej I ja również miałam to na lekcji w kinie(Mińsk Mazowiecki),ale przyznaje,że nawet mnie wciągną choć fabuła była dość banalna, aktorzy byli "sztywni" i brakowało mi tam jakiejś nuty... ale chłopak który grał głównego bohatera(szesnastolatka) miał wtedy o ile się nie mylę 26 lat...

• dorotagniedziejko1998 ocenił(a) ten film na: 7

anahi95portilla Tak, a przypomnij sobie Back to the Future - aktor, grający głównego bohatera (siedemnastolatka) w drugiej części miał 28 lat

dorotagniedziejko1998 A no tak!'' Powrót..'' bardziej mi się podobał.

• dorotagniedziejko1998 ocenił(a) ten film na: 7

anahi95portilla Zgadza się, Powrót do przyszłości jest boski! Tylko gimbaza twierdzi, że jest inaczej, bo się nie zna na prawdziwym kinie.

dorotagniedziejko1998 dokładnie tak jest:P