PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299155}

Krwawa hrabina

The Countess
6,5 8 383
oceny
6,5 10 1 8383
Krwawa hrabina
powrót do forum filmu Krwawa hrabina

Nuda

ocenił(a) film na 2

Krwawą Hrabinę obejrzałem po świetnym filmie Bathory jako porównanie. Niestety srodze się zawiodłem. Film jest zwyczajnie nudny. Nie ma w nim nic pociągającego. Postaci snuja się po planie i mimo że aktorzy nawet usiłują coś grać to zupełnie nie przemawia do widza. Hrabina jest pokazana jako kobieta w pełnym stadium menopauzy którą leczy przez romans z jakimś młodziutkim chłystkiem. Potem się rozstają i Elżbieta dostaje bzika. Niestety widz nie przeżyje wraz z nią dramatu rozstania i nie popadnie za nią w szaleństwo gdyż ... jest to zwyczajnie antypatyczna postać. Niefortunnie inne postaci również nie są ciekawe. Nie ma tu żadnej z którą można by się utożsamić. Niewiele też o nich wiadomo, poza trzema głównymi czyli hrabiną i jej dwoma gahami ich haraktery i przesłanki nimi kierujące nie są znane. Po prostu robią za ruchome tło które widza nie interesuje. Tymczasem jak napisałem hrabina odpycha, jej kochanek to jakiś chłystek a drugi to dziwak masochista. Fabuła również nie jest specjalnie przebojowa. Jest to raczej standardowa historia jakich wiele. Muzyka gdzieś tam w tle brzdękoli.
Ogólnie film sprawił że się wynudziłem. Szkoda że tak kiepsko został zrobiony bo temat naprawdę wiele obiecywał, tymczasem zostało mi obejść się smakiem.

Krwawej Hrabiny nie polecam.

SirDrX

Słownik ortograficzny polecam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones