PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 266 104
oceny
7,5 10 1 266104
6,4 17
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament

Leonardo DiCaprio

ocenił(a) film na 10

jaki wstręt? itp... z co go tak nie lubicie?? co wam zrobił?? bo dla mnie to jeden z najlepszych współczesnych aktorów!!!

a film REWELACJA! 10/10

ocenił(a) film na 10
sayanx

Może za Titanic ... Też uważam, że to jeden z najlepszych aktorów. Polubiłam go za grę w filmie "Wyspa tajemnic". I to mnie skłoniło do zobaczenia min. Incepcji ,Infiltracji i teraz zamierzam obejrzec Krwawy diament, choc to zupełnie inny klimat , jak wyżej wymienione myślę, że będzie mi się podobac.

tymbarg

Zamierzam w najbliższym czasie zobaczyć "Krwawy diament", a co do DiCaprio - to naprawdę bardzo dobry aktor, co pokazał min. we wspomnianych "Wyspie tajemnic" i "Infiltracji", "Złap mnie jeśli potrafisz". Bardzo chcę zobaczyć takze "Awiatora", bo słyszałam o nim tak różne opinie, że wzbudził moją ciekawość. A co do samego Leonarda, podobał mi się bardzo w "Człowieku w żelaznej masce", a jeśli nie oglądaliście, to z całego serca polecam stary, ale genialny film z absolutnie fenomentalną rolą DiCaprio "Co gryzie GIlberta Gripa".

ocenił(a) film na 8
sayanx

Mnie również ten film przypadł do gustu i uważam ze DiCaprio nie zagrał w tym filmie źle.Na pewno można Krwawy Diament polecić i nie będzie to stracony czas:-)

użytkownik usunięty
bednar139

po obejrzeniu Krwawego Diamentu zaczełam oglądać filmy z Leo i szybko przekonałam sie że to najlepszy aktor! kiedys znałam go tylko z Titanic i Złap mnie jesli potrafisz, ale jakoś nie interesowałam sie nim. ale ten film całkowicie zmienił moje myślenie. polecam pooglądać projekty z Leo np. Przetrwać w Nowym Jorku, Gangi Nowego Jorku, Aviator, Droga do szczęścia, Całkowite zaćmienie i wyżej wymienione :)

użytkownik usunięty
sayanx

Ja najpierw obejrzałam Titanic i jakoś nie podobał mi się w tym filmie. później obejrzałam Incepcję i gdy po obejrzeniu tego filmu nabrałam szacunku do Leo. Po tym filmie zaczęłam się nim interesować. moja mama (miłośniczka filmów kostiumowych;p) poleciła mi człowieka w żelaznej masce i choć słyszałam różne opinie o tym filmie, nie był taki zły. potem obejrzałam romea i julię, złap mnie jeśli potrafisz, aviatora ,Infiltrację (uwielbiam;p) , wyspę tajemnic i wreszcie krwawy diament. Leonardo stał się niedawno moim ulubionym aktorem i zamierzam obejrzeć więcej filmów, w których zagrał. Według mnie jest świetny. A Krwawy diament polecam;p

użytkownik usunięty
sayanx

Zgadzam się, obecnie to ścisła czołówka. A takie filmy z jego udziałem jak Incepcja, czy Infiltracja są tego potwierdzeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones