PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 266 109
ocen
7,5 10 1 266109
6,4 17
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament
ocenił(a) film na 8
asia_92_12

dzięki za info!!! Co prawda już oglądałem ale obejrzę raz jeszcze

ocenił(a) film na 7
NiepoprawnyFilmowiec

nmzc :D też oglądałam kilka razy, ale mam zamiar obejrzeć i dziś ;)

ocenił(a) film na 8
asia_92_12

Zaczął się.. oglądam :P

ocenił(a) film na 7
zoxck

ja również :)

ocenił(a) film na 10
asia_92_12

Obejrzałem ponownie . W dalszym ciągu uważam że to najlepsza rola jaką zagrał DiCaprio .

ocenił(a) film na 10
walasekt4

Masz rację :) . Ale znowu płakałam, co mi się rzadko na filmach zdarza :* . Mój ulubiony film z DiCaprio, chociaż Infiltrację też kocham ;).

ocenił(a) film na 8
AJ_JA

mam tak samo jak ty :-))

ocenił(a) film na 9
AJ_JA

W tym filmie Leo przestał być chłopcem, a zaczął być mężczyzną :]
Z wszystkich postaci jakie zagrał to Archera najbardziej lubię.

Telefonowanie na zboczu góry to jedna z najbardziej wzruszających scen w historii

ocenił(a) film na 8
walasekt4

Rola Leo bardzo dobra ale moim zdaniem lepiej zagrał w "Co gryzie Gilberta Grape'a", super zagrał też w "Przetrwać w Nowym Jorku", "Aviator", "Infiltracji", "Wyspie Tajemnic", no i ostatnio głośnym "Wilk z Wall Street". Do tego dorzuciłbym "Django" i mamy wiele genialnych ról Leo, który nadal pozostaje bez Oscara :/

ocenił(a) film na 7
Rafal7fcb

jeszcze "incepcja" :) mam nadzieje, że w tym roku mu dadzą tego Oskara, bo sobie na to zasłużył :) Rola w "Wilku.." genialna :D

ocenił(a) film na 8
asia_92_12

Incepcja świetny film , ale rola Leo nie była jakaś wybitna, po prostu zagrał dobrze, nie zepsuł filmu i tyle, ale co do filmu jako całości to rzeczywiście świetny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones