PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 266 111
ocen
7,5 10 1 266111
6,4 17
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament

a juz nektóre sceny jak gadka leo z tą babą to żal

ocenił(a) film na 9
phil_anselmo

krótko i na temat, 10/10 w kategorii film akcji, nie wierzcie w takie wpisy i śmiało sięgajcie po ten film jeżeli nie widzieliście :) pozdro

Getos

Nie no, mnie się film podobał, ale te secy serio były nudne. Żal. Ale konieczny żal. Film polecam;)

MsCobain

**********seceny nie secy.<ożesz za krótki, za krótki>

MsCobain

*************SCENY
taaaaaaa
żal dla mnie

ocenił(a) film na 5
phil_anselmo

Racja, dawno się tak nie wynudziłem. Dziwi mnie skąd ocena 8/10. Jak dla mnie 6/10 to maksimum.

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Jak dla mnie dobry i ciekawy film. Krytycy zawsze się znajdą, ale nie zawsze trzeba się z nimi zgadzać ;)... Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
maniek5maniek

Bezdyskusyjnie 9/10. Świetna muzyka i fabuła. W bardzo przejrzystu sposób pokazuje niektóre problemy Afryki. Serdecznie POLECAM!!!

phil_anselmo

Swietny film!akcja,dramat MOCNY! wogole leo poniekąd oszpecil ten filmek,no i niektore ceny by sie wycielo a dodalo wiecej efektów ;p

ascorp

Oszpecil??
DiCaprio jest swietnym aktorem...Niektorzy kojarza go tylko z roli Jacka D. i to jest bład - maja go za lalusiowatego pizdzigraja. A on jest po prostu genialny w swej prostocie. Niby nic, a wieeeelki talent.

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

No jak ten film jest nudny, to ciekawe czy jakieś nie są. :|

phil_anselmo

moim skromnym zdaniem film wart obejrzenia, Leo swietny w swojej roli bezwglednego handlarza, oj i nie gra lalusia jak w Titanicu:) jedyny minus troche przydlugawa scena smierci Leo ale to moze mial byc zamierzony efekt. Poza tym piekna sceneria, muza. Goraco polecam

ocenił(a) film na 9
phil_anselmo

Jak nudny to sobie obejrzyj Seagala tam zawsze coś się dzieje. Film świetny ode mnie 9\10, za muzyke, krajobrazy i ukazanie problemów Afryki.

ocenił(a) film na 9
Shadow_4

Nie ma filmów nudnych. :)
Według definicji są jedynie filmy, gdzie akcja przebiega wolno lub szybko. Nuda niekiedy występuje, ale nie oznacza to, że produkcja była nudna. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones