PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 266 111
ocen
7,5 10 1 266111
6,4 17
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament

warto????

ocenił(a) film na 3

mam szybkie pytanie, Warto zobaczyc ten film, nie lubie filmow czysto sensacyjnych ani przygodowych z happy end'em!!!!

hagbardceline

No to w takim razie nie warto. Chociaż ostatnio pojęcie happy end'u w filmach amerykańskich troche ewoluowało, więc może trochę warto...

hagbardceline

Zdecydowanie nie warto. Częśc "dramatyczna" filmu jest źle zrobiona; nie mam zielonego pojęcia jak ktoś może porównywac "Krwawy diament" do filmów Meirellesa: "Miasta Boga" i "Wiernego ogrodnika".
Mało wiarygodne postacie /chociaż Leonardo DiCaprio bardzo się stara/ i koniec który na siłę stara się nie byc "happy endem", a akurat mógłby byc. Przez cały film miałem wrażenie że reżyser nie ma zielonego pojęcia na jaki temat się porwał.
4/10 za stronę techniczną filmu i akcent Leonardo DiCaprio.

ocenił(a) film na 9
hagbardceline

No skoro nie lubisz takich filmów, ale powinieneś ten zobaczyć, na pewno się nie rozczarujesz. Tymbardziej, że można w nim dostrzec pewien wątek dramatu z czasem. Chęć odzyskania syna przez Solomona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones