Film

Slaughter High

1986 1 godz. 30 min.
5,6 510
ocen
5,6 10 510
373
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"142292","linkUrl":"/film/Krwawy+odwet-1986-142292","alt":"Krwawy odwet","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/22/92/142292/7760521.2.jpg"}
Oszpecony przez szkolnych rówieśników chłopak planuje krwawą vendettę podczas zjazdu absolwentów. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Marty Rantzen to klasowy nieudacznik i czarna owca całej grupy. Znajomi szydzą z niego perfidnie, doprowadzając do nieszczęśliwego wypadku, w którym twarz Marty'ego zostaje potwornie oparzona. Wiele lat później ktoś zaprasza ich na klasową imprezę w murach nieczynnej już szkoły. Nietrudno się domyślić kto rozesłał zaproszenia oraz w jakim celu ściągnął do niej dawnych znajomych. Wśród ciemnych korytarzy słychać już dźwięczne dzwonki błazeńskiej czapki, które zwiastują śmierć.

studio
Spectacular Trading International
data produkcji
1986
tytuł oryg.
Slaughter High
inne tytuły
Krwawy odwet Polska
April Fool's Day (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Przed rozpoczęciem picia piwa Ted Harrison ma na sobie całkowicie zapiętą koszulę. W następnym ujęciu jest ona częściowo rozpięta.
Kiedy Marty Rantzen rozbiera się podczas rozmowy z Caroline, zdejmuje tylko koszulę. W jednym ujęciu ma na sobie spodnie, a w kolejnym jest już zupełnie nagi.
Film kręcono w Shepperton (Anglia, Wielka Brytania).
"Slaughter High" jest bardzo reprezentatywnym przedstawicielem swojego gatunku – idealny przykład głupiutkiego, ale przyjemnego slashera z lat 80. Odnajdziemy tu ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych