PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89044}

Krwawy sport

Bloodsport
7,2 48 459
ocen
7,2 10 1 48459
7,7 9
ocen krytyków
Krwawy sport
powrót do forum filmu Krwawy sport

to był film który się czciło, o którym się mówiło, o który się spierało, "kto tak naprawdę by wygrał Bolo czy Van Damme" hehe, teraz można się śmiać ale tak było, nie byliśmy dziećmi neostrady i PS3, wychowaliśmy się na piłce nożnej, kinie kopanym klasy B i kapslach... aktorstwo, fabuła, scenariusz... to nie miało znaczenia, liczyło się łamanie rąk, wybijanie zębów i uderzenia z baśki... zawsze zwyciężało dobro, piękne czasy, daję 8/10

ocenił(a) film na 8
vincent__vega

Ten film mi sie kojarzy dosłownie z tym samym :)

użytkownik usunięty
vincent__vega

Oj, tak, tak... to były czasy... ;)

użytkownik usunięty

dokladnie. fajnie to nazwales. biblia czasu szczeniecego. ehh jako dzieciak ogladalem ten film kilka razy pod rzad. majac 8 lat czcilem van dammea i jego postacie. trenowanie ciosow na kolegach. udawanie wojownika. ehhh.

ocenił(a) film na 8

Ja z moim bratem ciotecznym (jak bylismy malymi dzieciakami) zawsze jak oglądalismy film to jeden z nas był Frankiem Duxem a drugi Chongiem Li :)) zawsze sie sprzecalismy czyja kolej jest na bycie którym.Ja równiez lubiłem małpkę, tego czarnoskórego który przegrywa z Grubasem :D film wywołuje mega wpsomneinia! ;]

ocenił(a) film na 7
neus3zp

ja też się bawiłam w bokserów z bratem :D rękawice to były założone na ręce takie kapcie w kształcie zwierzaków :)

ocenił(a) film na 6

"TRENOWANIE CIOSÓW NA KOLEGACH" :D

spadłem z krzesła

ocenił(a) film na 7
Polishswan

No co ty ;o jak byles maly to nie bawiles sie w bruce'a lee na podworku?

hupcio

Ja na przykład się nie bawiłem. Coś jest w tym dziwnego?

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8

Sentyment na zawsze

użytkownik usunięty
vincent__vega

heh chyba jestesmy z jednego pokolenia, bo film kojarzy mi się dokładnie z tym samym :)

ocenił(a) film na 8

pewnie tak

ocenił(a) film na 9

Haha nawalanka po filmach karate z kolegami to już był stały punkt programu, najczęściej jak była pogoda to wychodziło się na polko,a jak nie to ognia w chałupie :-)

użytkownik usunięty
vincent__vega

Ach to były czasy:D

ocenił(a) film na 8

Fajne...

ocenił(a) film na 10
vincent__vega

idealnie to ujales. Jedyne co dodam to to ze nie tylko nam sie to podobalo i moglismy to ogladac to zarzniecia "kasety" ale rowniez nasi ojcowie.

ocenił(a) film na 9
themizio

My z kumplami podobnie ale zawsze śmialiśmy się z tego co tak szybko kopał

vincent__vega

Dokładnie. I jeszcze Yattaman i Gigi i Generał Daimos. Filmy na nielegalnym TOP CANAL i takie perełki na VHS - łezka się w oku kręci. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
vincent__vega

Zawsze z sentymentem wracam do tego filmu :) pozdro dla wszystkich miłośników VHS-ów.

ocenił(a) film na 8
kotek1409

Bo ten sentyment pozostanie już na zawsze

ocenił(a) film na 8
vincent__vega

Oj tak, ten film na VHS się ogląda najlepiej. Ja kasetę dostałem od wujka, kombo krwawy sport i rambo 3. Katowałem te filmy na przemian :)

ocenił(a) film na 10
metanol8

Zgadza się, na VHS najlepiej się go ogląda i z oryginalnym lektorem, to jest to :D

ocenił(a) film na 8
lemarz

dokładnie

lemarz

masz może kasetę VHS z Krwawym Sportem z lektorem Tomaszem Knapikiem?

ocenił(a) film na 10
johnnybegood

Mam, ale lektorem na pewno nie jest Tomasz Knapik.

lemarz

masz może film zgrany z kasety VHS do avi?

ocenił(a) film na 9
lemarz

Ale kaseta musi być obowiązkowo trochę podniszczona, żeby były dropy i pas zakłóceń na dole ekranu,wtedy to jest to :-)

ocenił(a) film na 8
lemarz

Wspomnienia ze szkoły wracają:)

metanol8

miałem te same filmy na kasetach, a także Rambo 1&2, Komando i pewnie jeszcze parę innych których teraz nie moge sobie przypomnieć :)

ocenił(a) film na 8
the_men_from_okinawa

Prawdziwa klasyka kina akcji!

ocenił(a) film na 10
vincent__vega

Zawsze wzbudza we mnie emocje ten film w szczególności ta ostatni walka,muzyka idealnie dopasowana jestem trochę dziwny? :)

ocenił(a) film na 10
vincent__vega

Ja mam nadal ten film na VHS, i nadal uwielbiam ten soundtrack, genialna muzyka.

wrzos09

masz kasetę z wydania Action Collection?

ocenił(a) film na 8
wrzos09

Ja już niestety taśmę gdzieś posiałem... żałuję

użytkownik usunięty
vincent__vega

Fanem Van Damme'a nie jestem, ale miedzy innymi z nim kojarzy mi się dzieciństwo. Fabuła, aktorstwo jak słusznie zauważyłeś nie miało znaczenia. Świetny klimat. Powrót do przeszłości.

ocenił(a) film na 10
vincent__vega

Oj oglądało się Wiele razy Krwawy Sport na Video jak i inne filmy tego panna . To były wspaniałe czasy beztroskiego dzieciństwa .....

ocenił(a) film na 6
vincent__vega

Hehe - właśnie wczoraj go sobie powtarzałem, po dwudziestu kilku latach ;) i tylko kobieta w tle marudząca, że marnuję telewizję oglądając takie śmieci :) (nigdy tego nie zrozumie, że tym filmem się faktycznie żyło, czego raczej się już nie powie o żadnym nadchodzącym filmie)

ocenił(a) film na 8
skooba

to były czasy. nie wrócą się nigdy

ocenił(a) film na 9
vincent__vega

My z kolei po tym filmie kupiliśmy dwie książki. Jedną z kung fu a drugą bodajże z Ju-Jitsu i trenowaliśmy ostro pod blokiem. Ehhh to były czasy :)

użytkownik usunięty
vincent__vega

Zgadza sie pekne czasy ale solidurności sie taki stan nie podobał i wprowadzili dupokrację, moje dzieci nie beda miec czego dobrego wspominac z obecnych czasów w przeciwienstwie do mnie.

ocenił(a) film na 9

dla mnie to był pierwszy tak naprawdę film o sztukach walki,wtedy jako dzieciak byłem cały mokry z wrażenia jak oglądałem,Ponadto starzy ścigali mnie żebym tego nie oglądał bo był za bardzo brutalny hehe.
później były inne klasyki jak commando, terminator, kickboxer, rambo. ehhhh to były lata

ocenił(a) film na 7
vincent__vega

Dokładnie muzyka w połaczeniu z obrazem dawały piękny efekt !!! Dobrze ze ten film powstał ! Show me Dim Mak. What the f.... is Dim Mak ??? ...Deathtouch :)

ocenił(a) film na 9
vincent__vega

Ehh to były czasy! Pirackie kasety wideo i klasyka kina kopanego. Akurat wtedy trochę ćwiczyłem walki wschodu, więc van Damme zdopingował mnie by rozciągnąć się tak, by zrobić szpagat rozkroczny, udało się:)

vincent__vega

Ja sie urodziłam w połowie lat 90-tych więc nie poweim abym dorastała na tym filmie czy coś, ale moja mama zawsze była fanką "Krwawego sportu" i jak kiedys (z 10 lat temu) zobaczyła zapowiedź w tv to strasznie dużo zaczęła opowiadać o tym filmie, o tym jak go oglądała w młodości, jak jej sie podobał itd. I wtedy wszyscy rodziną go obejrzelismy. rzecz jasna, wszystkim się podobał. A potem zawsze jak już leciał w tv to go ogladałam. Naprawde super film :-)
Masz rację co do wielu rzceczy - mnie też wtedy nie obchodziło ni cpoza widowiskowa walką :-)

ocenił(a) film na 8
Metropholis

bolo był cwany, sprytnie rozkruszył tabletkę, hehe

vincent__vega

Co fakt - to fakt, choć pod względem aktorskim drewna jest w tym filmie tyle, że korniki prędzej pozdychałyby z przeżarcia niż dały radę to wsunąć :)

vincent__vega

Pieprzenie. I co? Może dlatego że nie miałeś internetu to wymagasz nazywania siebie Panem? Jeśli jest teraz wiele "dzieci neostrady" to jest to wina tylko i wyłącznie ich idiotycznych rodziców którzy im na to pozwolili! Dziwnym zbiegiem okoliczności owi rodzice są w podobnym do Pana wieku... Czy to znaczy że te "piękne" czasy wychowały takich imbecyli co nawet nie potrafią dzieci wychować? Na kogo najłatwiej zwalić winę? - dzieci czy internet? Rodzice którzy nie pokazali żadnej alternatywy - nie ukazali piękna życia, nie przekazali żadnej pasji itd... To oni są i zawsze będą winni. Jak wychowam dziecko uzależnione od internetu to będzie to moja wina.

AndcRew

Że co ku##a ?

AndcRew

Brawo :) I posłał wszystki do dupy :)
Tylko gdyby ci "panowie" urodzili się jeszcze raz i wychowali teraz i TERAZ nie stali by się uzależnieni od Internetu... mogliby mówić, że tamtejsze dzieci lepsze/mądrzejsze...a te głupsze i uzależnione.
"Panowie" się wtedy nie uzależnili bo PO PROSTU TEGO NIE MIELI :)

rhotax

Dzięki że odkopałeś mój post z 6 lat temu :D Byłem świetnym trollem!
Ale nadal uważam że dzisiejsza młodzież ma lepiej - niż ja, niż wy - i bardzo kur*a dobrze. Nie staję się jednym z tych stetryczałych baranów tzw. ok boomerów, którzy pieprzą jak kurła za ich czasów nie było! Świetnie było - na ulicach same fiaty 125,6p, szare blokowiska, smutni, szarzy ludzie, kolejki do sklepów - same wspaniałości! Zazdroszczę w opór. Oprócz tego że mam dopiero 26 lat a już sobie popylam klasycznym mercedesem, o którym kiedyś nawet nie marzono, mam komputer w kieszeni, mam możliwość wyjazdu z tego kraju - mogę robić w zasadzie to na co mam ochotę - a nie to co mi każą. Macie rację - wasze czasy były najlepsze.
Co do głupoty - bo w waszych czasach same geniusze chodziły! Szczególnie te powiązane z PZPR-em dla własnych korzyści. Przeczytaj to 3 razy co teraz napiszę - ZAWSZE W SPOŁECZEŃSTWIE 85% LUDZI BYŁO DEBILAMI. To od tych 15% zależy rozwój, a ściśle powiązanych z wynajdowaniem nowych technologii może jest ułamek procenta.
Żeby definitywnie zakończyć temat - się trochę rozpisałem :O Nie wiem po co, ale miałem ubaw :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones