Kryminalni: Misja Śląska

2006 1 godz. 46 min.
7,3 4 354
oceny
7,3 10 4354
832
chce zobaczyć
{"type":"film","id":388920,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kryminalni%3A+Misja+%C5%9Al%C4%85ska-2006-388920/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kryminalni: Misja Śląska
  • Adrian1904 ocenił(a) ten film na: 10

to było genialne według mnie oglądałem kilka razy nawet wczoraj trafiłem leciało na Tvn Style o 20 ale trafiłem na ostatnie 40min. Ale fajnie zmontowane obejrzałem kilka razy.

• kacpiijustysia ocenił(a) ten film na: 9

Adrian1904 Ja też oglądałam kilka razy. Zresztą bardzo lubiłam Kryminalnych. Oglądałam wszystkie odcinki. Każdy miał coś w sobie niezwykłego. Jak się skończył to było mi bardzo szkoda, ale to może i dobrze bo by tasiemiec wyszedł i już by nie był taki fajny serial. A Misja Ślaska najlepsza! ;)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

Adrian1904 No właśnie też trafiłam na TVN Style i mam pytanie: dlaczego nie ma Macieja Zakościelnego?

Nie zastanawiałem sie ale zmontowane to zostałe na wysokim poziomie...

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

Adrian1904 Rzeczywiście, dobrze się oglądało, ale cały czas pytałam: Gdzie jest Marek? xD

Mne tak wciągło że nawet na to nie zwróciłem uwagi że go nie ma...

• marek byl wtedy na urlopie, pojechal do Wloch odebrac syna

• użytkownik usunięty

demels Dzięki wielkie za odpowiedź, właśnie coś mi świtało o tym jego synu, ale zupełnie nie pamiętała.... W końcu serial powstał już kilka dobrych lat temu.

• mika25 ocenił(a) ten film na: 10

Adrian1904 Tak, Kryminalni to był serial! Dobrze się oglądało każdy odcinek, a misja śląska to prawdziwy majstersztyk. Nie to co teraz jakiś komisarz Aleks. Szkoda że nie nakręcili wersji kinowej, wogóle dziwię się że zdjęli go z anteny, choć miał tak dużą oglądalność :(

• debra_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

Adrian1904 Chyba jedyny tak fajny kryminalny polski serial

• pawel997402 ocenił(a) ten film na: 7

debra_filmweb jasne,jedyny, a Glina,Pitbull,Fala zbrodni,Oficer?

• debra_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

pawel997402 Jedyny taki fajny jak dla mnie, nie jedyny wogóle

• Royalowy ocenił(a) ten film na: 8

Adrian1904 Genialny serial no i Misja Śląska ... Sosnowiecka komenda ;P jak ja... znam to miejsce...

• Royalowy W założeniu miała to być Komenda Wojewódzka ... :)

• nathalie34 ocenił(a) ten film na: 9

Adrian1904 Jeden z lepszych filmów kryminalnych jakie oglądałam , na tvn player są wszystkie sezony , misja śląska to 4 sezon ,pozdrowionka !

nathalie34 zdecydowanie się zgadzam :)

• nathalie34 ocenił(a) ten film na: 9

:-) szkoda że nie kontynuują , same pierdoły kręcą , obyczajowe .

nathalie34 dokładnie... też tak uważam ;(

nathalie34 albo mogli by zrobić film kryminalnych by dać inne zakończenie pokazać że Marek przeżył itd... ale nie ;(

tak ostatnio myślałem że Polsat mógłby wykupić prawa do Kryminalnych. I 9 sezon a 1 polsatowski ze starą obsadą :) zdecydowanie taki powrót po 8 latach byłby hitem