PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583309}

Kryptonim U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.
7,2 115 667
ocen
7,2 10 1 115667
6,2 35
ocen krytyków
Kryptonim U.N.C.L.E.
powrót do forum filmu Kryptonim U.N.C.L.E.

Szału nie ma.

ocenił(a) film na 6

A reklamy narobiły apetytu. Film wyszedł taki wtórny, trochę nijaki. Dobrze się go ogląda, ale po seansie nie zapada w pamięć i pozostaje wrażenie, że w zasadzie to nic ciekawego się nie wydarzyło. Trudno ten film zaliczyć do komedii. Przez cały seans ani razu się nie zaśmiałem.

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Dokładnie! Szału nie ma!

cyfrowy_baron

Przez cały seans miałem wrażenie, jakby ktoś nieudolnie naśladował styl Guy'a Ritchiego. Szkoda, że był to on sam.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Film dobrze się ogląda, ale czasem przynudza czego niesamowicie nie lubię jak chyba każdy.

cyfrowy_baron

Odniosłem identyczne wrażenia po seansie. Film dosłownie niczym nie zaskakuje, ot sztampowego scenariusza przez oklepane zwroty akcji, na poprawnej grze aktorskiej kończąc (zdecydowanie Cavill ratuje seans).

ocenił(a) film na 6
ThomasPPL

Cavill zaskoczył mnie pozytywnie:) Archie tez był dobry, natomiast kompletnie nie pasowała mi tu Alicia.
Kilka fajnych scena (np. Solo odpoczywający w ciężarówce podczas gdy Rusek pływa w kółko motorówką). Ogólnie szału nie było. Nic mnie nie zaskoczyło, były nawet momenty nudnawe.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Nie trzyma w napięciu, widz cały czas wie, co się za chwilę wydarzy. Niemniej było kilka fajnych ujęć. Szczególnie powalającego humoru nie odnotowano. Ale daję wysokie 6/10, bo jednak dość sympatycznie to było, momentami usypiające, ale mimo wszystko obyło się bez zażenowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones